Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

Antrąją pergalę „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijoje iškovojusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ atsidūrė per žingsnį nuo finalo ketverto.

14
25
4
100%
4/4

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 89:71 (25:27, 20:12, 27:16, 17:16) pranoko Šakių „Vytį“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja jau 2-0.

Trečiasis ir galimai lemiamas serijos mačas vyks artėjantį šeštadienį Marijampolėje.

Šį vakarą „Sūduva-Mantinga“ iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Lukas Aukštikalnis atseikėjo tritaškį, Šarūnas Beniušis pridėjo dvitaškį, Ignas Labutis realizavo dar vieną metimą ir atkarpą 9:4 laimėję svečiai įgijo 18 taškų pranašumą – 68:51.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Vytis“ buvo sumažinęs deficitą iki vienženklio (66:75), tačiau Edvinas Jezukevičius pelnė taškus iš po krepšio, L. Aukštikalnis realizavo baudas ir dvikovos nugalėtojas klausimų nebekėlė – 79:66.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodęs Šarūnas Beniušis per 24 minutes surinko 14 taškų (4/4 dvit., 1/1 trit., 3/4 baud.), 8 atkovotus ir 4 perimtus kamuolius, 1 klaidą, 4 išprovokuotas pražangas bei 25 naudingumo balus.

„Vytis“: Augustinas Mikštas 16 (7/8 dvit., 10 atk. kam.), Marijus Užupis 14, Aurelijus Pukelis 11 (11 atk. kam.), Paulius Semaška 10.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 17 (5/10 trit., 21 naud.), Šarūnas Beniušis 14 (4/4 dvit., 8 atk. kam., 25 naud.), Žygimantas Šimonis 11 (7/7 baud.), Ignas Labutis 10.