Nuotr.: Neptūnas
Nuotr. Neptūnas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ baigė pasiruošimą artėjančiam sezonui. Draugiškose rungtynėse rezultatu 61:83 (14:21, 17:20, 14:23, 16:19) nusileido Kretingos komandai.

Rungtynės prasidėjo komandoms keičiantis rezultatyviomis atakomis, bet sužaidus 3 minutes svečiai spurtavo 0-8 ir įgijo 8 taškų pranašumą (6:14). Antrojoje kėlinio dalyje žaidimas išsilygino, bet Maksimo Lutsenko vedama „Kretinga“ neleido klaipėdiečiams prisivyti varžovų (14:21).

„Neptūnas-Akvaservis“ antrąjį kėlinį pradėjo agresyvia gynyba ir tai leido spurtuoti sušvelninant skirtumą iki minimalaus (20:21). Vėliau  „Kretinga“ neleido šeimininkams 4 minutes pelnyti taškų, todėl įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki ilgosios pertraukos (31:41).

Trečiajame ketvirtyje „Kretinga“ kieta gynyba neleido „Neptūnui-Akvaservis“ 4 minutes pelnyti taškų ir susikrovė 18 taškų persvara. Antroje kėlinio dalyje klaipėdiečius į priekį traukė Mantas Mockevičius pelnęs 8 taškus iš eilės, bet svečiai greitomis atakomis susigrąžino turėtą pranašumą (64:45).

Ketvirtajame kėlinyje „Kretinga“ kontroliavo žaidimo eigą, neleisdami klaipėdiečiams priartėti ir šventę pergalę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Paukštė 13, Rytis Šakaitis 10, Matas Repšys ir Mantas Mockevičius po 9.

„Kretinga“: Maksimas Lutsenko 21, Martynas Mažeika 17, Mantvydas Žukauskas ir Rytis Zabita (13 atk. kam.) po – 12.