Pergalę „7bet-NKL“ mohikanų dvikovoje iškovojo „Telšiai“ (3-0).

14
4
100%
2/2

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 77:65 (20:23, 24:13, 19:18, 14:11) įveikė Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (2-1) krepšininkus.

Jeigu pirmajame kėlinyje trapų pranašumą turėjo svečiai (23:20), tai antrojo ketvirčio metu žemaičiai perėmė iniciatyvą: spurtavo 24:13 bei į pertrauką išėjo su 8 taškų pranašumu (44:36).

Galutinai mačą „Telšiai“ įšaldė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Vilius Pocius ir Ernestas Bružas smeigė po tritaškį, pastarasis pridėjo dar 2 taškus iš šeimininkų persvara išaugo iki 17 taškų (71:54).

Telšių komandai Ovidijus Kaminskis per 22 minutes pelnė 10 taškų (4/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 14 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Laurynas Kaveckis, per 25 minutes pelnęs 12 taškų (1/1 dvit., 3/5 trit.). Jis taip pat atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 11 naudingumo balų.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė Aurelijus Pukelis, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 18 taškų (4/10 dvit., 0/2 trit., 10/10 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 25 naudingumo balai.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 12 (3/5 trit., 3 per. kam.), Ernestas Bružas (2/4 trit.) ir Tomas Rimša (2/3 trit., 6 atk. kam.) po 11, Ovidijus Kaminskis (4/7 dvit., 4 rez. perd.) ir Mindaugas Norkus (5/8 dvit., 5 atk. kam.) po 10, Deividas Rasys 9 (1/5 trit., 5 rez. perd.), Vilius Pocius 7 (5 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 18 (4/10 dvit., 10/10 baud., 9 atk. kam., 2 blok., 25 naud.), Domantas Vilys 17 (4/6 dvit., 2/5 trit.), Tautvydas Kliučinykas 14 (2/4 trit.).