Nuotr.: Ugnė Drungilaitė

„Vytis-VDU“ (2-0) „7bet-NKL“ čempionate ir toliau išlieka nepralaimėję.

Eriko Kučiausko auklėtiniai namie 73:70 (20:19, 21:17, 13:18, 19:16) įveikė Kauno r. „Atleto“ (1-3) atstovus.

Rungtynes galingai pradėjo „Vyčio-VDU“ krepšininkai, kurie iš karto spurtavo 11:0. Į spurtą sureagavęs „Atletas“ atsakė tuo pačiu – laimėjo atkarpą 12:0.

Likus 30 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos svečiai turėjo 3 taškų persvarą (70:67), tačiau po du baudos metimus pataikė Augustinas Mikštas ir Ernestas Jonkus (71:70).

Paskutinėje atakoje svečiai turėjo 18 sekundžių, bet Gyčio Sirutavičiaus dvitaškis tikslo nepasiekė, o kamuolį gynyboje atkovojęs A. Mikštas rungtynes uždarė dviem baudų metimais.

Šakių komandai A. Mikštas per 26 minutes pelnė 22 taškus (3/4 dvit., 4/11 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 21 naudingumo balą.

„Atleto“ ekipos gretose išsiskyrė Paulius Danisevičius, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 27 taškai (9/10 dvit., 2/4 trit., 3/6 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 22 (4/11 trit., 7 atk. kam.), Ernestas Jonkus 13 (4/10 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Titas Januševičius 9, Karolis Kokoška 7 (7 atk. kam.).

„Atletas“: Paulius Danisevičius 27 (9/10 dvit., 2/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld., 34 naud.), Egidijus Dimša 13 (5/11 dvit., 5 atk. kam.), Gytis Sirutavičius (6 atk. kam.) ir Modestas Žaunieriūnas po 7.