Nuotr.: T. Matijoška

„Vytis-VDU“ (3-0) iškovojo trečiąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

Eriko Kučiausko auklėtiniai namuose 99:83 (27:15, 26:25, 24:18, 22:25) nugalėjo „Šilutės“ (3-2). ekipą.

Pamatus „Vytis-VDU“ pergalei pasidėjo dar pirmajame kėlinyje, kuomet spurtavo 27:15 ir įgijo 12 taškų pranašumą.

Galutinai mačą „Vytis-VDU“ uždarė po pertraukos, kuomet surengė dar vieną atkarpą ir Simono Kriaučiūno dvitaškio persvara pasiekė 21 tašką (77:56).

Nugalėtojams Titas Januševičius per 24 minutes pelnė 23 taškus (1/3 dvit., 5/6 trit., 6/6 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Šilutės ekipos gretose išsiskyrė Joshua Alexanderis, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 19 taškų (7/14 dvit., 5/8 baud.), 6 atkovoti kamuoliai bei 19 naudingumo balų.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius 23 (5/6 trit., 6/6 baud., 4 rez. perd., 26 naud.), Augustinas Mikštas 19 (8/9 dvit.), Eimantas Žilius 15 (6/10 baud., 6 atk. kam.), Simonas Kriaučiūnas (6 atk. kam., 4 kld.) ir Erikas Jermolajevas (4 kld.) po 9, Rokas Mačiulis (6 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.) ir Gabrielius Čelka (6 rez. perd.) po 8.

„Šilutė“: Jalenas Warrenas 22 (6/14 dvit., 2/4 trit., 5 kld.), Joshua Alexanderis 19 (7/14 dvit., 5/8 baud., 6 atk. kam.), Karolis Sapiega 12 (3/7 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Edgaras Preibys (4/5 dvit., 4 rez. perd.) ir Yevhenas Balabanas (5 atk. kam.) po 9, Julius Liesis 7.