Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Dėl čiurnos traumos Motiejus Krivas negalėjo padėti komandai, tačiau Kauno „Žalgiris-2“ (8-0) vis tiek pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

14
21
100%
6/6
4

Vytauto Pliaugos auklėtiniai svečiuose 77:67 (19:24, 21:14, 18:13, 19:16) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (0-9) krepšininkus, kurie ir toliau lieka be pergalių.

Likus 6,5 minutės iki mačo pabaigos žalgiriečiai turėjo vos 1 taško persvarą (61:60), tačiau spurtavo 14:4, o Kajus Kublickas likus minutei dvitaškiu įtvirtino pergalę (75:64).

Kauno ekipos gretose išsiskyrė Liutauras Lelevičius, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (7/10 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Klaipėdos komandai Matas Repšys per 36 minutes pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 19 (7/13 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Gabrielius Mažeika 18 (4/5 dvit., 3/10 trit., 5 atk. kam., 5 kld.), Kristupas Keinys 11 (2/7 dvit., 7/8 baud.), Kristupas Leščiauskas 10 (5 atk. kam.).

„Žalgiris-2“: Liutauras Lelevičius 16 (7/10 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Kajus Kublickas 14 (4/6 dvit., 6/6 baud., 4 rez. perd.), Gytis Nemeikša 11 (5/10 dvit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 3 blok.), Nedas Montvila 9 (2 blok.), Dovydas Butka 7.