Kauno „Žalgiris-2“ (13-0) toliau „7bet-NKL“ čempionate žygiuoja be suklupimų.

24
8
77%
10/13

Vytauto Pliaugos auklėtiniai namuose 65:55 (16:16, 15:12, 12:7, 22:20) šią savaitę antrą kartą paeiliui įveikė Palangos „Kuršius“ (6-8) ir iškovojo tryliktąją pergalę paeiliui.

Trečiojo kėlinio pradžioje Liutauras Lelevičius ir Nedas Montvila pataikė po dvitaškį, Gytis Nemeikša pridėjo baudos metimą, o žalgiriečiai įgijo 8 taškų persvarą (36:28).

Tačiau palangiškiai taip lengvai pasiduoti neketino – Tadas Kymantas bei Tadas Budrys netrukus kirpo atsilikimą iki 4 taškų (32:36).

Visgi į lemiamą kėlinį kauniečiai vis tiek išsinešė 8 taškų persvarą (43:35), o ketvirtojo kėlinio pradžioje didino atotrūkį iki 15 taškų (53:38).

Likus 3 minutėms T. Kymantas vėl traukė „Kuršius“ iš duobės (51:57), bet per likusį laiką palangiškiams arčiau nei per 6 taškus taip ir nepavyko priartėti.

Kauno komandai Dovydas Butka per 29 minutes pelnė 16 taškų (3/8 dvit., 0/2 trit., 10/13 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, triskart suklydo, blokavo metimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė T. Budrys, kurio sąskaitoje per 24 minutes buvo 10 taškų (5/10 dvit.), 7 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos, blokas bei 12 naudingumo balų.

„Žalgirio“ dubleriai šiame mače vertėsi be Motiejaus Krivo ir Kajaus Kubilicko, tuo metu „Kuršiams“ nepadėjo Justinas Youngas ir Martynas Pocevičius.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 16 (3/8 dvit., 10/13 baud., 8 atk. kam., 2 blok.), Liutauras Lelevičius 11 (3/8 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Nedas Montvila 9 (4 rez. perd.), Mantas Laurenčikas 8 (4 rez. perd., 4 kld.).

„Kuršiai“: Tadas Budrys 10 (5/10 dvit., 7 atk. kam.), Zacaree Owensas (3/8 dvit., 4 kld.), Mantas Litvinas ir Ernestas Jaškus (4 per. kam.) po 7.