Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Augustinas Mikštas ir Titas Januševičius surinko po 21 tašką ir jų vedamas „Vytis-VDU“ (7-2) iškovojo septintąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

21
32
16
64%
9/14

Šakių klubas namie 85:83 (19:17, 29:20, 24:20, 13:26) po atkaklios kovos palaužė Vilniaus „Steką“ (5-8).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai turėjo susikrovę 17 taškų persvarą (59:42), tačiau svečiai iš Vilniaus surengė atsakomąjį spurtą ir likus pustrečios minutės iki mačo pabaigos Mantas Šerkšnas tritaškiu išvedė vilniečius į priekį (81:80).

Tada T. Januševičius sumetė 4 baudų metimus paeiliui, o likus 7 sek. Tadas Rinkūnas irgi baudų metimais švelnino deficitą (83:84). Netrukus Ernestas Jonkus pataikė vieną iš dviejų baudų, Paulius Semaška prametė lemiamą metimą ir šeimininkai triumfavo.

Šakių komandai A. Mikštas per 28 minutes pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, sykį suklydo bei surinko 32 naudingumo balus.

Tuo metu T. Januševičius pataikė 2 iš 3 dvitaškių, 4 iš 8 tritaškių ir 5 iš 6 baudų metimų.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė T. Rinkūnas, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 33 taškai (4/6 dvit., 6/10 trit., 7/7 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos bei 39 naudingumo balai.

„Vytis-VDU“: Titas Januševičius (4/8 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 27 naud.) ir Augustinas Mikštas (9/14 dvit., 16 atk. kam., 32 naud.) po 21, Ernestas Jonkus 10 (1/6 trit.), Karolis Kokoška 9 (3/5 trit.), Gabrielius Čelka 7.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 33 (4/6 dvit., 6/10 trit., 7/7 baud., 5 rez. perd., 39 naud.), Paulius Semaška 19 (3/7 dvit., 3/10 trit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Karolis Brusokas 8 (5 atk. kam.), Mantas Šerkšnas 7 (6 atk. kam.).