Nuotr.: L.šeputis
Nuotr. L.šeputis

Dramatišką pratęsimą išgyvenęs Joniškio „Delikatesas“ (6-8) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“ čempionate.

22
35
64%
9/14
13

Joniškio klubas savo žiūrovų akivaizdoje 85:80 (22:12, 18:16, 15:18, 17:26) įveikė „Vyčio-VDU“ (7-3) ekipą ir laimėjo ketvirtą sykį iš eilės.

Visą mačą kontroliavę šeimininkai ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo 15 taškų persvarą (69:54), tačiau „Vytis-VDU“ surengė spurtą 16:0 ir likus 51 sekundei perėmė rungtynių iniciatyvą (70:69).

Tada Ernestas Jonkus pataikė dvitaškį, o kitoje aikštės pusėje tritaškį smeigė Fernando Salsamendi, kuris išlygino rezultatą (72:72). Per likusias 7 sekundes nė vienai iš komandų nepavyko pasižymėti taškais, todėl veiksmas persikėlė į pratęsimą.

Per pratęsimą Eimantas Žilius likus pustrečios minutės suteikė „Vyčiui-VDU“ 4 taškų pranašumą (80:76), bet Povilas Gaidys netrukus pataikė baudų metimus, o F. Salsamendi įsūdė tolimą metimą, o vėliau ir dvitaškį (83:80).

Per likusią minutę svečiai nebepelnė taškų ir „Delikatesas“ džiaugėsi pergale.

Joniškio komandai Povilas Gaidys per 38 minutes pelnė 22 taškus (9/14 dvit., 0/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Fernando Salsamendi, per 34 minutes pelnęs 23 taškus (3/6 dvit., 4/10 trit.). Jis taip pat atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Šakių ekipos gretose išsiskyrė Eimantas Žilius, kurio sąskaitoje per 41 minutę buvo 15 taškų (7/9 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

„Delikatesas“: Fernando Salsamendi 23 (4/10 trit., 5/5 baud., 7 atk. kam., 3 per. kam.), Povilas Gaidys 22 (9/14 dvit., 13 atk. kam., 4 rez. perd., 35 naud.), Šarūnas Kulevičius 12 (1/7 trit., 5/5 baud.).

„Vytis-VDU“: Rokas Mačiulis 19 (5/9 dvit., 3/7 trit., 6 atk. kam., 2 blok.), Augustinas Mikštas 16 (8/11 dvit., 14 atk. kam.), Eimantas Žilius 15 (7/9 dvit., 11 atk. kam., 4 rez. perd., 27 naud.), Titas Januševičius 13 (5/9 dvit., 1/7 trit., 4 kld.), Karolis Kokoška 9 (2/7 trit., 5 atk. kam.), Ernestas Jonkus 8 (1/10 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.).