Nuotr.: T. Matijoška
Nuotr. T. Matijoška

Po atkaklios kovos Kauno „Žalgiris-2“ (15-1) iškovojo penkioliktąją pergalę „7bet-NKL“ čempionate.

10
27
18
3

Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 72:68 (7:14, 19:20, 20:20, 26:14) nugalėjo Kauno r. „Atletą“ (5-11) ir laimėjo antrą sykį paeiliui.

Kauno ekipos gretose išsiskyrė į rikiuotę sugrįžęs Motiejus Krivas, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 10 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), 18 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas, 3 blokai, 3 klaidos bei 27 naudingumo balai.

„Atletas“ antrajame kėlinyje turėjo 18 taškų persvarą (32:14), tačiau žalgiriečiai iki ilgosios pertraukos spurtavo 12:2 ir smarkiai nukirpo deficitą (26:34).

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai vėl atstatė dviženklį pranašumą (46:32), bet svečiai iš Kauno pakartojo antrojo kėlinio scenarijų ir dar kartą smogė atgal (46:54).

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos Liutauras Lelevičius persvėrė rezultatą žalgiriečių naudai (61:60), bet Medas Kuprijanovas netrukus padėjo „Atletui“ sugrįžti į priekį (68:67). Vis tik tiksint paskutinėms 28 sekundėms Kajus Kublickas dvitaškiu pakreipė rungtynių eigą kita linkme, o Kajus Kublickas baudų metimais įtvirtino kauniečių pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Gytis Nemeikša, per 32 minutes pelnęs 20 taškų (5/7 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, dukart suklydo, blokavo metimą bei surinko 18 naudingumo balų.

Kauno r. komandai M. Kuprijanovas per 24 minutes pelnė 14 taškų (6/8 dvit., 2/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, triskart suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

„Atletas“: Tomas Balčiūnas 15 (4/6 dvit., 7/9 baud.), Medas Kuprijanovas 14 (6/8 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Modestas Žaunieriūnas 11 (3/8 trit., 4 rez. perd.), Paulius Danisevičius (7 rez. perd.) ir Egidijus Dimša (4/10 dvit.) po 8.

„Žalgiris-2“: Gytis Nemeikša 20 (5/7 dvit., 2/6 trit.), Kajus Kublickas 17 (4/7 dvit., 2/6 trit.), Liutauras Lelevičius 13 (5/11 dvit.), Motiejus Krivas 10 (18 atk. kam., 3 blok., 27 naud.).