„Telšiai“ (19-3) nuskynė trečiąją pergalę iš eilės „7bet-NKL“ pirmenybėse.

28
86%
6/7
8

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namie 86:72 (14:24, 24:12, 27:16, 21:20) įveikė Palangos „Kuršius“ (7-15).

Pirmajame kėlinyje telšiškiai įgijo dviženklę persvarą (24:12), tačiau Palangos ekipa spurtavo 16:4 ir prieš ilgąją pertrauką išlygino rezultatą – 28:28.

Vis tik atsibudę šeimininkai uraganiniu puolimu laimėjo trečiąjį ketvirtį 27:16 ir vėl smarkiai pabėgo į priekį (65:52).

Per lemiamą 10 minučių atkarpą „Kuršiai“ nebesugebėjo įžiebti intrigos ir turėjo pripažinti telšiškių pranašumą.

Telšių komandai Deividas Rasys per 30 minučių pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 2/10 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 28 naudingumo balus.

Palangos ekipos gretose išsiskyrė Zacaree Owensas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 26 taškai (6/11 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

„Telšiai“: Deividas Rasys 22 (6/7 dvit., 2/10 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 28 naud.), Ovidijus Kaminskis 15 (5/8 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Mindaugas Norkus (5/7 dvit., 10 atk. kam.), Laurynas Kaveckis (2/7 trit.) ir Tomas Rimša (5 atk. kam.) po 12, Ignas Razutis 10 (2/6 trit., 7 rez. perd.).

„Kuršiai“: Zacaree Owensas 26 (6/11 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud., 9 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld., 28 naud.), Danilo Sokolenko 9 (2/2 trit.), Tadas Budrys 8.