Nuotr.: Matas Baranauskas
Nuotr. Matas Baranauskas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-18) iškovojo ketvirtąją pergalę „7bet-NKL“ pirmenybėse.

24
28
70%
7/10
67%
4/6

Į pergalių kelią sugrįžę klaipėdiečiai namie 76:63 (16:19, 23:16, 22:9, 15:19) nugalėjo „Vytį-VDU“ (14-8).

Po ilgosios pertraukos šeimininkai spurtavo 10:2 ir po Gedimino Leščiausko tritaškio įgijo dviženklę persvarą (49:37). Trečiojo kėlinio antroje pusėje „Vyčio-VDU“ krepšininkai ir toliau grimzdo į duobę ir ketvirtį užbaigė su 17 taškų deficitu (44:61).

Per lemiamą kėlinį klaipėdiečiai pasiekė 25 taškų persvarą (70:45), kurios jiems pakako iškovoti pergalei.

Geriausią sezono mačą sužaidęs Matas Repšys per 28 minutes pelnė 24 taškus (7/10 dvit., 2/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 28 naudingumo balus.

„Vyčio-VDU“ ekipos gretose išsiskyrė Rokas Mačiulis, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 13 taškų (2/5 dvit. , 3/9 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 18 naudingumo balų.

Šarūnas Vingelis buvo registruotas rungtynėms, tačiau į aikštę nežengė.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Repšys 24 (7/10 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam., 28 naud.), Gediminas Leščiauskas 15 (4/10 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), Kristupas Keinys 11 (3/6 trit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Gabrielius Mažeika 8 (4/6 dvit., 4 rez. perd.).

„Vytis-VDU“: Rokas Mačiulis 13 (3/9 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Simonas Kriaučiūnas (5/6 dvit.) ir Augustinas Mikštas (9 atk. kam.) po 11, Titas Januševičius 8 (2/8 dvit., 1/5 trit.), Karolis Kokoška (1/6 trit.) ir Eimantas Žilius (3/8 dvit., 8 atk. kam.) po 7.