Nuotr.: Lukas Šeputis
Nuotr. Lukas Šeputis

Aurelijus Pukelis surengė dar vieną fantastišką pasirodymą, o jo atstovaujama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (23-4) sugrįžo į „7bet-NKL“ pergalių kelią.

30
37
8
92%
11/12

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 84:72 (20:23, 20:16, 23:11, 21:22) įveikė „Šilutės“ (14-13) krepšininkus.

Marijampolės ekipos gretose išsiskyrė A. Pukelis, kurio sąskaitoje per 26 minutes buvo 30 taškų (11/12 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 37 naudingumo balai.

Trečiajame kėlinyje marijampoliečiai turėjo 9 taškų persvarą (53:44), tačiau šeimininkai spurtavo ir po Juliaus Liesio baudų kirpo atsilikimą iki 4 taškų (49:53).

Vis tik tada Evaldas Džiaugys smeigė tritaškį ir pataikė baudas, Paulius Beliavičius pridėjo dvitaškį ir marijampoliečiai įgijo dviženklį pranašumą (60:49).

Per likusį ketvirtį „Šilutė klimpo į dar gilesnę duobę (56:73), iš kurios nebeišsikapstė.

Šilutės komandai Karolis Sapiega per 34 minutes pelnė 14 taškų (2/7 dvit., 1/1 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

„Šilutė“: Karolis Sapiega 14 (2/7 dvit., 7/7 baud., 5 atk. kam., 4 per. kam., 25 naud.), Yevhenas Balabanas (2/3 trit.) ir Jalenas Warrenas (4/6 dvit.) po 12, Linas Lekavičius 9, Edgaras Preibys (1/5 trit.) ir Joshua Alexanderis (3/9 dvit.) po 7.

„Sūduva-Mantinga“: Aurelijus Pukelis 30 (11/12 dvit., 2/4 trit., 8 atk. kam., 4 kld., 37 naud.), Evaldas Džiaugys (6 atk. kam.) ir Žygimantas Šimonis po 9, Paulius Beliavičius (2/4 trit.) ir Marijus Užupis po 8, Justas Nausėdas 7.