Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

„7bet-NKL“ dublerių komandų akistatoje pergale džiaugėsi Vilniaus „Rytas-2“ (12-19). Andriaus Šležo auklėtiniai savo aikštėje 98:77 (28:22, 23:23, 26:20, 21:12) įveikė Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (5-26).

27
32
69%
9/13
4

Klaipėdiečiams tai buvo aštuntoji nesėkmė iš eilės.

Vilniaus komandai rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Andreas Kalogiros per 34 minutes pelnė 27 taškus (9/13 dvit., 2/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Iki šiol jo geriausias sezono pasiekimas buvo 25 taškai į Palangos „Kuršių“ krepšį.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Arnas Knystautas kirpo klaipėdiečių deficitą iki vieno taiklaus metimo (61:63), tačiau tada Gediminas Alisas inicijavo spurtą, po kurio Vilniaus komanda prieš lemiamą ketvirtį įgijo dviženklę persvarą (77:65).

Per paskutinę 10 minučių atkarpą „Neptūnas-Akvaservis“ subyrėjo – pralaimėjo kėlinį 12:21 ir turėjo pripažinti vilniečių pranašumą.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Adomas Sidarevičius, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 19 taškų (4/8 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

„Rytas-2“: Andreas Kalogiros 27 (9/13 dvit., 2/8 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 4 kld., 32 naud.), Arnas Adomavičius 20 (6/7 dvit., 8/8 baud., 8 rez. perd., 4 kld., 27 naud.), Modestas Babraitis 15 (2/7 dvit., 2/4 trit., 5/6 baud., 8 atk. kam.), Matas Mačijauskas (4/6 dvit.) ir Gediminas Alisas (5/8 dvit., 9 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10, Augustinas Kiudulas 9 (2/4 trit., 6 atk. kam.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Adomas Sidarevičius 19 (4/8 dvit., 3/7 trit., 8 rez. perd., 4 kld.), Gabrielius Mažeika 14 (4/6 trit.), Jonas Paukštė 12 (6/7 dvit., 3 blok.), Matas Repšys (3/7 dvit.) ir Gediminas Leščiauskas (1/6 trit., 6/9 baud.) po 9.