Nuotr.: R. Lukoševicius
Nuotr. R. Lukoševicius

„7bet-NKL“ revanšą pasiekė Vilniaus „Stekas“ (15-18). Tomo Purlio auklėtiniai namie 101:81 (25:25, 32:19, 23:23, 21:14) uraganiniu puolimu įveikė Vilniaus „Ryto-2“ (13-20) krepšininkus, prieš kurios pralaimėjo ketvirtadienio mače.

20
24
11
80%
4/5

Šį sezoną tai buvo vos antras kartas, kai „Stekas“ pasiekė triženklę taškų ribą.

Antrajame kėlinyje kėlinyje „Stekas“ spurtavo 18:5 ir į ilgąją pertrauką išsinešė 13 taškų persvarą (57:44).

Po ilgosios pertraukos „Rytas-2“ nebepriartėjo arčiau nei 9 taškai (73:82), todėl turėjo pripažinti šeimininkų pranašumą.

„Rytas-2“ kovą po lenta laimėjo 47:36. Po 9 kamuolius atkovojo Modestas Babraitis, Arnas Adomavičius ir Andreas Kalogiros.

„Steko“ komandai Paulius Semaška per 29 minutes pelnė 20 taškų (5/9 dvit., 2/6 trit., 4/5 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei surinko 24 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mantas Šerkšnas, per 25 minutes pelnęs 21 tašką (2/3 dvit., 3/9 trit.). Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 naudingumo balų.

„Ryto-2“ ekipos gretose išsiskyrė Augustinas Kiudulas, kurio sąskaitoje per 35 minutes buvo 18 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai bei 24 naudingumo balai.

„Stekas“: Mantas Šerkšnas 21 (3/9 trit., 8/8 baud.), Paulius Semaška 20 (5/9 dvit., 2/6 trit., 11 rez. perd.), Tadas Rinkūnas 14 (3/4 trit.), Karolis Brusokas 12 (6/10 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Matas Buteliauskas 8 (2/4 trit.), Justas Šukelis ir Gediminas Povilauskas po 7.

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius (4/8 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd.) ir Augustinas Kiudulas (4/6 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam.) po 18, Lukas Valantinas 16 (7/10 dvit., 5 atk. kam.), Kristupas Smirnov 9, Laurynas Klimas (5/5 baud.) ir Andreas Kalogiros (1/7 trit., 6 atk. kam.) po 7.