Nuotr.: G. Šiuparys
Nuotr. G. Šiuparys

38 taškus pelnęs Arnas Adomavičius vedė Vilniaus „Rytą-2“ (16-20) į dramatišką pergalę „7bet-NKL“. Vilniaus klubas savo aikštėje 109:106 (23:26, 24:29, 20:20, 30:22, 12:9) per pratęsimą įveikė Palangos „Kuršius“ (13-23).

38
35
50%
7/14
38%
5/13

Rezultatyviose rungtynėse dar iki ilgosios pertraukos palangiškiai peržengė 50 taškų ribą ir išsiveržė į priekį (55:47). Tačiau ketvirtajame ketvirtyje likus 15 sekundžių A. Adomavičius suteikė vilniečiams 3 taškų persvarą (97:94) ir gelbėtis turėjo svečiai iš Palangos.

Tiksint paskutinėms 9 sekundėms Palangos komandos naujokas Dareialas Franklinas tolimu metimu išplėšė pratęsimą – 97:97.

Likus 5 pratęsimo sekundėms D. Franklinas vėl tritaškiu bandė gelbėti palangiškius (106:107), tačiau baudų metimais mačą uždarė Adas Šimonis.

Rezultatyviausią ir naudingiausią „7bet-NKL“ pasirodymą surengęs A. Adomavičius per 38 minutes įmetė 6 iš 8 dvitaškių, 7 iš 14 tritaškių bei  5 iš 13 baudų metimų. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

Iki šiol jo geriausi pasiekimai buvo 29 taškai ir 33 naudingumo balai.

„Ryto-2“ komandoje išsiskyrė ir Andreas Kalogiros, per 39 minutes surinkęs 23 taškus (3/6 dvit., 5/10 trit., 2/3 baud.), 8 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus bei 27 naudingumo balus.

Trečią mačą palangiškių gretose sužaidęs D. Franklinas taip pat surengė geriausią asmeninį pasirodymą. Jo sąskaitoje per 36 minutes buvo 31 taškas (8/15 dvit., 3/7 trit., 6/10 baud.), 11 atkovotų kamuolių, rezultatyvus perdavimas bei 32 naudingumo balai.

„Rytas-2“: Arnas Adomavičius 38 (6/8 dvit., 7/14 trit., 5/13 baud., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 4 kld., 35 naud.), Andreas Kalogiros 23 (5/10 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud.), Adas Šimonis 22 (6/14 trit.), Lukas Valantinas (4/5 dvit., 10 atk. kam.) ir Gediminas Alisas (4/6 dvit., 6 atk. kam.) po 9.

„Kuršiai“: Dareialas Franklinas 31 (8/15 dvit., 3/7 trit., 6/10 baud., 11 atk. kam., 4 per. kam., 32 naud.), Zacaree Owensas 25 (5/7 dvit., 2/9 trit., 9/9 baud., 6 rez. perd., 29 naud.), Tadas Budrys 22 (10/14 dvit., 9 atk. kam., 3 per. kam., 28 naud.), Mantas Litvinas (2/5 trit.) ir Ernestas Jaškus (2/3 trit.) po 8.