40-metis Gytis Sirutavičius sukratė 24 taškus, o „Atletas“ „7bet-NKL“ ketvirtfinalio serijos starte įveikė „Telšius“ (85:83).

Nuotr.: G. Šiuparys

„7bet-NKL“ ketvirtfinalio starte pergalę pasiekė Kauno r. „Atletas“. Remigijaus Bardausko auklėtiniai išvykoje 85:83 (14:23, 28:11, 22:20, 21:29) dramatiškai palaužė „Telšius“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrosios ketvirtfinalio serijos rungtynės prasidės šeštadienį 16 val. Garliavoje.

Trečiajame kėlinyje „Atletas“ įgijo 18 taškų persvarą (52:34), tačiau spurtavę telšiškiai dar iki ketvirčio pabaigos nukirpo atsilikimą iki 10 taškų (54:64), o rungtynių pabaigoje turėjo progą ir išplėšti pratęsimą.

Likus paskutinėms 36 ketvirtojo kėlinio sekundėms Ignas Razutis smeigė tritaškį ir mažino deficitą vos iki vieno taiklaus metimo (83:85), Deividas Sabeckis nepataikė, o paskutinėje atakoje Ovidijaus Kaminskio metimas tikslo nepasiekė.

Kauno r. ekipos gretose išsiskyrė Gytis Sirutavičius, kurio sąskaitoje per 34 minutes buvo 24 taškai (4/4 dvit., 2/6 trit., 10/10 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Paulius Danisevičius, per 32 minutes pelnęs 24 taškus (5/7 dvit., 3/6 trit.). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 25 naudingumo balus.

Telšių komandai Ignas Razutis per 36 minutes pelnė 21 tašką (5/8 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Telšiai“: Ignas Razutis 21 (5/8 dvit., 2/6 trit., 5/5 baud., 8 rez. perd., 26 naud.), Deividas Rasys 16 (5/7 dvit.), Ovidijus Kaminskis 12 (6/6 baud.), Laurynas Kaveckis (4/8 dvit.) ir Tomas Rimša (3/4 trit.) po 9, Rolandas Jakštas 8 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.).

„Atletas“: Gytis Sirutavičius (4/4 dvit., 2/6 trit., 10/10 baud., 5 atk. kam., 4 kld., 29 naud.) ir Paulius Danisevičius (5/7 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud., 4 per. kam., 25 naud.) po 24, Tautvydas Baltrušaitis 13 (2/5 trit.), Tomas Balčiūnas 8, Deividas Sabeckis 7 (4 rez. perd.).