Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Pasiruošimą naujam sezonui tęsiantis Vilniaus „Rytas-2“ išvykoje iškovojo dramatišką pergalę per pratęsimą. Valdo Adamkaus sporto centre, po atkaklios kovos, vilniečiai 101:100 (24:22, 19:23, 23:24, 23:20, 12:11) įveikė Šakių „Vyčio-VDU“ komandą.

Pratęsimo pabaigoje prie baudų metimo linijos stojęs Nojus Kulieša pataikė rezultatą persverusį baudos metimą (101:100), bet antrąjį prametė.

Kamuolį atsikovojusi „Vyčio-VDU“ ekipa jį prarado ir prasižengė prieš Arūną Rimkų. Po netaiklių baudų metimų naujos atakos šakiškiai nebesurezgė ir vilniečiai šventė pergalę.

Rezultatyviausiai sostinės komandos gretose rungtyniavo N. Kulieša, kuris pelnė 25, o jam geriausiai talkino Ernestas Naruševičius su 18 taškų.

A. Rimkus į savo sąskaitą įsirašė 13, Gediminas Alisas pridėjo 10 taškų.