Nuotr.: L. Šeputis
Nuotr. L. Šeputis

Praėjusio sezono bronzą iškovoję „Telšiai“ (1-0) 2023-2024 m. „7bet-NKL“ pirmenybes pradėjo džiugia nata. Povilo Šakinio auklėtiniai išvykoje 77:66 (17:18, 13:18, 15:18, 32:12) įrodė pranašumą prieš „Šilutės“ (0-1) komandą.

30 žaidimo minučių varžovus besiviję telšiškiai, antrojo ketvirčio pabaigoje turėjo 11 taškų deficitą (40:51).

Kertinis mačo lūžis įvyko lemiamame kėlinyje. Į aikštę žengusius „Telšius“ į priekį vedė Deividas Rasys, kuris per 2 minutes pelnė 7 taškus iš eilės, o telšiškiai spurtavo 10:0 atkarpa ir išsiveržė į priekį 55:54.

Rungtynių kontrolę į savo rankas perėmę svečiai tiksint paskutinėms kėlinio minutėms dar atsiplėšė nuo varžovų ir įtvirtino pergalę dviženkle persvara – 77:66.

„Telšiuose“ labiausiai išsiskyrė 9-ąjį sezoną klubo garbę ginantis Ovidijus Kaminskis, kurio sąskaitoje – 20 taškų (7/9 dvit., 6/8 baud.), 7 atkovoti kamuoliai bei 24 naudingumo balai.

„Šilutės“ gretose Bryson Etiennie per 24 minutes pelnė 23 taškus (5/8 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 18 naudingumo balų.

„Šilutė“: Bryson Etiennie 23 (5/8 trit., 4 kld.), Sean Fasoyiro 14 (7/13 dvit., 6 atk. kam.), Edgaras Preibys ir Laurynas Balkūnas po 7.

„Telšiai“: Ovidijus Kaminskis 20 (7/9 dvit., 6/8 baud., 7 atk. kam.), Deividas Rasys 14 (5/8 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 5 kld.), Laurynas Kaveckis 9, Rolandas Jakštas (5/8 baud., 2 blok.) ir Aurimas Urbonas (5 atk. kam., 4 kld.) po 7.