Nuotr.: L.šeputis
Nuotr. L.šeputis

Trys iš trijų. „7bet-NKL“ čempionate pergalingai žygiuojantis Joniškio „Delikatesas“ (3-0) savo sirgalių akivaizdoje 79:70 (23:22, 22:18, 18:17, 16:13) parklupdė Kauno „Žalgirį-2“ (1-3).

16
29
7
7

Kauniečiai kvėpavo varžovams į nugarą tris su puse kėlinio, kol šeimininkai neatitrūko dviženkle persvara (57:46).

Tačiau „Žalgirio-2“ jaunimas bandė kovoti ir likus 5 minutėms priartėjo iki 4 taškų (65:69), bet keli taiklūs jonaviškių metimai daugiau šansų jaunuoliams nesuteikė.

Joniškio ekipoje ryškiausiai spindėjo Darionas Rackley, per 35 minutes pelnęs 16 taškų (2/3 trit., 6/10 baud.), atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus bei surinkęs 29 naudingumo balus.

Jam talkino Devinas Hutchinsonas, kuris pelnė 17 taškų (3/6 dvit, 3/7 trit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Žalgiriečių gretose išsiskyrė Emilis Bartninkas, kuris surinko dvigubą dublį ir surinko 14 taškų (4/10 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), 14 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvų perdavimą bei 19 naudingumo balų.

Kauniečius pražudė klaidos, kurie jų padarė 24 ir vien tik iš jų leido varžovams susikurti 29 taškus.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 17 (3/7 trit.), Darionas Rackley 16 (2/3 trit., 6/10 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 29 naud.), Lukas Kazlauskas (5/11 dvit., 7 rez. perd.) ir Martynas Tamulevičius (9/10 baud., 2 blok.) po 13, Šarūnas Kulevičius 10 (5 atk. kam., 4 per. kam.).

„Žalgiris-2“: Nedas Montvila 17 (1/7 dvit., 5/9 trit.), Emilis Bartninkas 14 (4/10 dvit., 2/3 trit., 14 atk. kam.), Justas Stonkus 9 (4/5 dvit.), Matas Vokietaitis 7.