Nuotr.: T.Matijoška
Nuotr. T.Matijoška

Marijaus Užupio ir Dominyko Domarko duetas pelnė 45 taškus ir jų atstovaujama Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3-0) įsirašė 3 pergalę per 4 dienas. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namų tvirtovėje 93:75 (23:22, 26:22, 20:18, 24:13) be pergalių paliko „Šilutę“ (0-3).

22
30
10
71%
5/7

Marijampolės komandai M. Užupis per 32 minutes pelnė 22 taškus (2/4 dvit., 5/7 trit., 3/5 baud.), atkovojo 10 kamuolių bei surinko 30 naudingumo balų.

Jam talkinęs ir rezultatyviausiai „Sūduvos-Mantingos“ gretose žaidęs D. Domarkas per 29 minutes pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 4/9 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Rungtynių kontrolę galutinai į savo rankas antroje mačo pusėje paėmusi „Sūduva-Mantinga“ skuodė į priekį ir tolo nuo oponentų, nors šilutiškiai ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų (65:69).

Tiksint 3 paskutinėms akistatos minutėms marijampoliečiai pabaigoje spurtavo 10:0 ir įtvirtino savo triumfą – 93:75.

„Šilutės“ komandoje išsiskyrė Brysonas Etiennie, kurio sąskaitoje per 28 minutes – 26 taškai (4/4 dvit., 3/5 trit., 9/10 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai.

„Sūduvos-Mantingos“ ekipoje nerungtyniavo Aurelijus Pukelis ir Paulius Beliavičius.

„Sūduva-Mantinga“: Dominykas Domarkas 23 (4/5 dvit., 4/9 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 27 naud.), Marijus Užupis 22 (5/7 trit., 10 atk. kam., 30 naud.), Domantas Vilys 14 (3/6 trit.), Tautvydas Kliučinykas 13 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Vytautas Šulskis 9 (4 rez. perd.).

„Šilutė“: Brysonas Etiennie 26 (4/4 dvit., 3/5 trit., 9/10 baud., 28 naud.), Seanas Fasoyiro 16 (4/11 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Yevhenas Balabanas (5 atk. kam.) ir Ernestas Jaškus po 7.