Nuotr.: S. Gvildys
Nuotr. S. Gvildys

3 pergalę iš eilės „7bet-NKL“ pirmenybėse pasiekė „Šilutė“ (3-3), kuri namuose 85:74 (16:16, 13:27, 27:14, 29:17) nugalėjo „Kretingą“ (2-4).

12
17
10
50%
3/6

Kova vyko taškas į tašką pirmąsias 10 minučių (16:16), tačiau tada „Kretinga“ surengė 9:0 spurtą, atsiplėšė dviženkle persvara (29:19) bei užtikrintai laimėjo pirmąją mačo pusę – 43:29.

Į tai sureagavę šeimininkai trečiajame kėlinyje sukūrė 13:0 atkarpą ir išsiveržė į priekį minimalia persvara (55:54).

Galutinė rungtynių baigtis sprendėsi paskutiniame ketvirtyje, kuriam įpusėjus rezultatas dar buvo lygus (68:68), tačiau sėkmingiau likusias 5 minutes sužaidusi „Šilutė“ sugebėjo priešininkus įveikti dviženkle persvara – 85:74.

Šilutės komandai Brysonas Etiennie per 26 minutes pelnė 15 taškų (6/6 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 17 naudingumo balų.

„Kretingos“ gretose išsiskyrė Mantas Ruikis, kurio sąskaitoje per 32 minutes – 16 taškų (6/8 dvit., 1/3 trit.), 6 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas bei 20 naudingumo balų.

„Šilutė“: Edgaras Preibys (3/6 trit., 6 atk. kam.), Brysonas Etiennie (6/6 dvit., 4 rez. perd.) ir Ernestas Jaškus (4/5 dvit., 2/4 trit.) po 15, Laurynas Balkūnas 13 (3/8 dvit.), Yevhenas Balabanas 12 (2/2 trit., 10 atk. kam.), Mykolas Ivanauskas 8 (5 atk. kam.).

„Kretinga“: Mantas Ruikis 16 (6/8 dvit., 6 atk. kam.), Rytis Zabita 14 (7/11 dvit., 5 atk. kam.), Mindaugas Stašys 12 (4/6 dvit., 0/7 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Nojus Pabrieža 10 (5/6 dvit., 5 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 9 (2/6 trit.).