Nuotr.: Kretinga

Sausakimšai užpildytą Kretingos sporto centro atidarymą apkartino Kauno „Žalgirio-2“ (3-4) pergalė. Vytauto Pliaugos auklėtiniai išvykoje 98:77 (22:14, 26:18, 25:16, 25:29) pranoko „Kretingą“ (2-5).

Paskutinius dvejus sezonus ir 72 mačus išvykose sužaidę kretingiškiai ketvirtadienio vakarą žengė į oficialiai atidarytoje namų arenoje paruoštą tikrą krepšinio šventę.

Rungtynėms prasidėjus šeimininkai bandė kautis, bet tiksint paskutinei pirmojo kėlinio minutei kauniečiai atitrūko į priekį dviženkle persvara (21:11).

„Žalgiris-2“ ir toliau diktavo akistatos tempą, spurtavo 10:0 bei po pirmosios mačo dalies užtikrintai pirmavo (48:32).

Po ilgosios pertraukos situacija nesikeitė ir svečiai dar labiau atsiplėšė rekordiniu pranašumu – 76:48.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formulaumas ir „Žalgirio“ dubleriai įsirašė užtikrintą pergalę – 98:77.

Kauniečių gretose naudingiausiai žaidė Nedas Montvila, kurio sąskaitoje per 19 minučių – 15 taškų (4/5 trit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 25 naudingumo balai.

Jam talkino Dovydas Butka per 20 minučių pelnęs 16 taškų (4/4 dvit.), atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 20 efektyvumo balų.

Pralaimėtojams Mantas Ruikis per 26 minutes pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei įsirašė 14 naudingumo balų.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 20 (3/9 trit., 9/9 baud., 3 per. kam.), Arvydas Šikšnius , Mantas Ruikis (2/4 trit., 4 rez. perd.) ir Modestas Jurkaitis (5/9 dvit.) po 10, Nojus Pabrieža 7.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 16 (4/4 dvit., 1/5 trit., 5/6 baud.), Nedas Montvila 15 (4/5 trit., 6 atk. kam., 4 per. kam., 25 naud.), Dominykas Butka 12 (2/2 trit.), Matas Vokietaitis 11 (5/6 dvit., 9 atk. kam., 2 blok.), Justas Stonkus 10 (2/5 trit., 4 kld.), Dovydas Buika (2/2 trit.) ir Nedas Raupelis (8 atk. kam., 2 blok.) po 8, Vytautas Žygas 7.