Nuotr.:

Dovydas Butka pergalingu metu Kauno „Žalgiriui-2“ (6-5) atnešė 6 pergalę „7bet-NKL“. Vytauto Pliaugos kariauna namuose 75:74 (17:19, 13:9, 22:14, 23:32) paskutinę sekundę parklupdė Vilkaviškio „Perlą“ (6-5).

16
25
13
75%
6/8

Dar trečiojo kėlinio pabaigoje dviženklį pranašumą (66:53) turėję kauniečiai lemiamame ketvirtyje leido iniciatyvą perimti varžovams ir po Ajare Sanni trijų baudų metimų likus 1,4 sekundės atsidūrė besivejančių vaidmenyje (73:74).

Visgi Vytautas Pliauga per minutės pertraukėlę nubraižė derinuką, kurį auklėtiniai išpildė tobulai. Dovydas Buika pakabino kamuolį Dovydai Butkai, kuris nenusileidęs ant žemės pelnė dvitaškį ir išvedė šeimininkus į priekį.

Svečiai dar turėjo šansą išplėšti pergalę, bet jų ataka baigėsi nerezultatyviai, o „Žalgirio“ dubleriai paskendo euforijoje.

Mačo herojus Butka surinko dvigubą dublį ir pakartojo naudingiausią asmeninį pasirodymą „7bet-NKL“ pirmenybėse. Puolėjas 30 minučių pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 1/5 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Vilkaviškio ekipos gretose išsiskyrė Mantvydas Žukauskas, kurio sąskaitoje per 25 minutes – 12 taškų (4/5 dvit., 4/4 baud.), 1 atkovotas kamuolys, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 efektyvumo balų.

„Žalgiris-2“: Dovydas Butka 16 (6/8 dvit., 1/5 trit., 13 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud.), Justas Stonkus 13 (1/5 trit., 4 kld.), Aleksas Bieliauskas 10 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.), Matas Vokietaitis (5 atk. kam.) ir Dominykas Butka po 7.

„Perlas“: Ajare Sanni 21 (3/15 dvit., 2/6 trit., 9/9 baud., 5 atk. kam.), Mantvydas Žukauskas 12 (4/5 dvit.), Justin Tucker (5/10 dvit.) ir Rokas Stankevičius (9 atk. kam.) po 10, Ignas Labutis 8 (5 atk. kam., 6 per. kam.).