Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Dar vienas Ajare Sanni šou ir lemiama 15:0 atkarpa padėjo Vilkaviškio „Perlui“ (7-5) pasiekti 7 pergalę „7bet-NKL“ čempionate. Šarūno Zablockio kariauna išvykoje 88:74 (24:10, 20:22, 12:27, 32:15) įveikė Joniškio „Delikatesą“ (6-6).

34
36
4
9

Vilkaviškio ekipoje netoli paties užfiksuoto sezono rezultatyvumo rekordo buvusio Sanni sąskaitoje – 34 taškai (10/16 dvit., 2/9 trit., 8/8 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 4 perimti kamuoliai, 6 išprovokuotos pražangos ir 36 naudingumo balai.

Svečiai laimėjo pirmąjį kėlinį 24:10 ir atrodė, jog į nokdauną pasiųsti šeimininkai daug intrigos šioje akistatoje nesukurs. Tačiau po ilgosios pertraukos „Delikatesas“ grįžo kitoks.

14 taškų deficitą turėjusi Joniškio komanda trečiojo ketvirčio paskutinėje atakoje, po Naglio Rutkausko trijų taškų su pražanga, lemiamą kėlinį pasitiko būdami pirmaujančių rolėje 59:56.

Likus 5 paskutinėms žaidimo minutėms „Delikatesas“ dar buvo priekyje minimalia persvara (70:69), bet gynybos gniaužtuose varžovus įkalinęs „Perlas“ pelnė net 15 taškų be atsako (82:70) ir pergalės iš rankų nebepaleido.

Joniškio komandai Martynas Tamulevičius per 26 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 15 efektyvumo balų.

Vilkaviškio ekipa atkovojo 48 kamuolius (19 po varžovų lenta), o šeimininkams leido sugriebti 26.

„Delikatesas“: Devinas Hutchinsonas 16 (3/8 trit.), Lukas Kazlauskas 13 (4/9 dvit., 5 atk. kam., 4 kld.), Darionas Angelo Rackley 12 (2/7 trit., 4 rez. perd., 5 per. kam.), Olisaemeka Mustapha Jubril Nwachie (4/11 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Martynas Tamulevičius (5/7 baud., 5 atk. kam., 4 kld.) po 11.

„Perlas“: Ajare Sanni 34 (10/16 dvit., 2/9 trit., 8/8 baud., 9 atk. kam., 4 per. kam., 6 kld., 36 naud.), Justinas Tuckeris 14 (7/12 dvit., 7 atk. kam.), Ignas Labutis 11 (4/6 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Stankevičius 10 (1/5 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd., 2 blok.).