Nuotr.: Kretinga

Rytis Zabita surinko dvigubą dublį ir jo vedama „Kretinga“ (6-11) iškovojo 6 pergalę „7bet-NKL“ sezone. Arimanto Mikaločiaus kariauna namie 81:77 (19:21, 21:20, 15:17, 26:19) įveikė Vilniaus „Rytą-2“ (5-11).

18
28
3
11

Kretingos sporto centre po išmesto ginčo kamuolio geriau sekėsi vilniečiams (16:5).

Mažais spurtais pirmoje rungtynių pusėje apsikeitusios komandos tęsė lygią kovą dėl pergalės, kur viskas sprendėsi paskutinėmis mačo akimirkomis.

Švieslentėje degant paskutinėms 43 sekundėms rezultatas buvo lygus (75:75), bet kitoje atakoje Mantas Ruikis išprokavo pražangą ties tritaškio linija ir realizavo visus baudų metimus (78:75).

Po to sekusi vilniečių greita ataka buvo nesėkminga, o prie baudos metimo linijos stojęs Kristupas Smirnovas pataikė vieną metimą iš dviejų (79:75).

Kitoje atakoje po pražangą išprovokavo tiek Babraitis, tiek Naruševičius, kurie turėjo po du šansus, bet abu realizavo po vieną baudos metimą  (77:79).

Pražangų taktiką tęsęs „Rytą-2“ mesti baudų nusiuntė Mindaugą Stašį, kuris užtikrintai pataikė abi ir įtvirtino „Kretingos“ triumfą – 81:77.

Vienas iš pagrindinių pergalės kalvių Zabita per 26 minutes pelnė 18 taškų (8/11 dvit. 2/6 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 28 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo Mindaugas Stašys, per 25 minutes pelnęs 21 tašką (3/9 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 efektyvumo balą.

Vilniečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo asmeninį rezultatyvumo rekordą užfiksavęs Gediminas Alisas, kurio sąskaitoje per 39 minutes buvo 29 taškai (8/12 dvit., 3/6 trit., 4/7 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 34 naudingumo balai.

Babraitis per beveik 35 minutes pridėjo 7 taškus (2/7 dvit.), atkovojo 17 kamuolių (pagerintas asmeninis ir pakartotas šio sezono lygos rekordas), įsirašė 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 efektyvumo balą.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 21 (3/9 dvit., 4/8 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), Rytis Zabita 18 (8/11 dvit., 11 atk. kam., 3 blok., 28 naud.), Mantas Ruikis 13 (5/10 dvit., 5 atk. kam., 3 per. kam.), Edgaras Danys ir Kristupas Smirnov (2/7 dvit., 5 atk. kam.) po 7.

„Rytas-2“: Gediminas Alisas 29 (8/12 dvit., 3/6 trit., 13 atk. kam., 5 kld., 34 naud.), Ernestas Naruševičius 22 (9/14 dvit.), Gantas Križanauskas 12 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Modestas Babraitis (2/7 dvit., 17 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Arūnas Rimkus (4 rez. perd.) po 7.