Nuotr.: KK Atletas
Nuotr. KK Atletas

3 kartą iš eilės „7bet-NKL“ pirmenybėse laimėjo Kauno r. „Atletas“ (6-12), kuris savo sirgalių akivaizdoje 82:70 (14:14, 26:17, 18:17, 24:22) įveikė Vilniaus „Steką“ (7-10).

13
22
5
3

Susitikimas prasidėjo lygia kova, ką parodė ir rezultatas po pirmųjų 10 žaidimo minučių (14:14), o kertinis rungtynių lūžis įvyko antrojo ketvirčio pradžioje, kai šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir įgijo dviženklę persvarą (24:10).

Nors „Atletas“ kontroliavo rungtynių eigą, vilniečiai, po ilgosios pertraukos, sugebėjo sumažinti deficitą iki vieno metimo (41:43), tačiau Kauno r. ekipa prieš paskutinį kėlinį vėl atstatė dviženklę persvarą (58:48).

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Stekui“ pavyko atkurti intrigą ir išlyginti rezultatą (62:62), bet nuo šio momento atsispyrę šeimininkai surengė 13:0 atkarpą (75:62) ir šansų pakovoti dėl pergalės priešininkams nebepaliko.

Nugalėtojams Rokas Pocius per 27 minutes pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Martynas Zigmantavičius per 32 minutes pelnęs 18 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit.), atkovojęs 1 kamuolį, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 20 efektyvumo balų.

Vilniečių gretose spindėjo Paulius Semaška, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 24 taškai (5/6 dvit., 4/4 trit., 2/3 baud.), 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 27 naudingumo balai.

Šiame mače „Atletui“ nepadėjo Medas Kuprijanovas ir Gediminas Rumša.

„Atletas“: Martynas Zigmantavičius 18 (5/6 dvit., 2/3 trit., 6 rez. perd., 5 kld.), Rokas Pocius 13 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Julius Liesis (5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Gytis Sirutavičius (2/4 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.) po 12, Matas Mačijauskas 11 (4/5 dvit., 8 atk. kam., 2 blok., 5 kld.), Nojus Vaivada 8 (2/2 trit.).

„Stekas“: Paulius Semaška 24 (5/6 dvit., 4/4 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kld., 27 naud.), Karolis Brusokas 13 (4/7 dvit., 5/7 baud.), Dominykas Bučas 11 (4/6 dvit.), Mantas Šerkšnas 10 (2/8 trit.).