Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Vilkaviškio „Perlas“ (11-8) atsitiesė „7bet-NKL“ čempionate ir išvykoje 83:75 (16:24, 22:11, 18:21, 27:19) nugalėjo „Kretingą“ (6-14).

17
29
9
2

Spurtavę 10:0 atkarpa šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje pabėgo į priekį (28:16), tačiau po pirmosios rungtynių dalies geresnės kortos jau buvo Vilkaviškio ekipos rankose (38:35).

Įtempta kova tęsėsi ir po ilgosios pertraukos, o prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje degė lygybė (56:56).

Po Mindaugo Stašio taiklaus dvitaškio tiksint lemtingoms 45 sekundėms „Kretinga“ turėjo 2 taškų deficitą (55:57), bet Modestas Žaunieriūnas atitolino svečius (59:55).

Kita kretingiškių ataka buvo netiksli, o Titas Pažarauskas baudų metimais suteikė saugią persvarą ir „Perlas“ laimėjo išvykoje – 83:75.

Vilkaviškio ekipoje asmeninį naudingumo rekordą „7bet-NKL“ pirmenybėse pakartojo Mantvydas Žukauskas, kurio sąskaitoje – 17 taškų (4/6 trit., 5/5 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 9 rezultatyvūs perdavimai ir 29 naudingumo balai.

Kretingiškių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo taip pat naudingiausią pasirodymą pakartojęs ir asmeninį atkovotų kamuolių rekordą pagerinęs Rytis Zabita.

29-erių vidurio puolėjas per 35 minutes pelnė 21 tašką (8/9 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 39 naudingumo balus.

„Perlas“ rungtyniavo be Ajare Sanni, Roko Stankevičiaus, Igno Labučio ir Gyčio Mačionio, o kretingiškiai vertėsi be Edvino Alunderio.

„Kretinga“: Rytis Zabita 21 (8/9 dvit., 5/7 baud., 18 atk. kam., 3 blok., 39 naud.), Mantas Ruikis 13 (3/6 trit., 4 rez. perd.), Mindaugas Stašys 12 (2/5 trit., 6 rez. perd.), Edgaras Danys 11 (5/7 dvit., 4 rez. perd.), Arvydas Šikšnius 8 (2/8 trit.).

„Perlas“: Modestas Žaunieriūnas 18 (6/6 dvit., 2/3 trit., 5 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 17 (4/6 trit., 5/5 baud., 9 rez. perd., 29 naud.), Justin Tucker 15 (7/13 dvit., 6 atk. kam., 4 kld.), Titas Pažarauskas 13 (4/7 dvit.), Calvin Poulina (2/3 trit.) ir Edas Valenta (4/6 dvit., 13 atk. kam.) po 8.