Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

Plonu ledu vaikščiojęs Palangos „Olimpas“ (16-5) pratęsė pergalių seriją „7bet-NKL“. Sandžio Buškevicso auklėtiniai svečiuose 82:80 (23:24, 22:20, 24:16, 13:20) palaužė Vilniaus „Steką“ (9-11) ir įsirašė 4 pergalę paeiliui.

19
29
10
5

Trečiojo kėlinio pabaigoje palangiškiai pirmavo 65:56, tačiau likus 4,5 minutės komandas skyrė tik vienas metimas (75:73).

Tiksint lemiamai minutei rezultatas buvo lygus (77:77), bet Julius Kazakauskas išvedė į priekį svečius (79:77), o Justas Vieversys dviem baudų metimais suteikė saugesnį pranašumą (81:77).

Tadas Rinkūnas mesdamas tritaškį išprovokavo varžovo pražangą ir realizavo visus baudų metimus (80:81), o kitoje atakoje Kazakauskas pataikė 1 baudos metimą iš 2 (82:80).

Paskutinėje atakoje Rinkūnas vėl pabandė laimę iš toli ir galėjo išplėšti pergalę šeimininkams, bet metimas tikslo nepasiekė.

Palangiškius į pergalę vedė Julius Kazakauskas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 19 taškų (4/4 dvit., 2/5 trit. 5/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Vilniečiams Tadas Rinkūnas per 34 minutes pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 1/4 trit., 10/12 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 efektyvumo balus.

„Stekas“: Tadas Rinkūnas 19 (3/7 dvit., 10/12 baud., 6 rez. perd.), Dominykas Bučas 15 (3/8 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Justas Sinica 14 (3/3 trit.), Paulius Semaška 13 (3/7 dvit., 4 rez. perd.), Mantas Šerkšnas 8 (2/8 trit.).

„Olimpas“: Julius Kazakauskas 19 (4/4 dvit., 2/5 trit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 5 kld., 29 naud.), Robert Subotkevič 18 (4/9 dvit., 3/3 trit.), Šarūnas Valunta 14 (4/4 dvit., 2/3 trit., 4 rez. perd.), Tadas Budrys 11 (5/6 dvit.), Karolis Guščikas 9 (3/9 dvit.).