Nuotr.: V. Selivončikas
Nuotr. V. Selivončikas

8 pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ čempionate nutraukė Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (4-22), kuris uostamiestyje 69:68 (17:15, 22:11, 21:25, 9:17) dramatiškai įveikė Kauno r. „Atletą“ (9-16).

22
22
100%
7/7
4

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai spurtavo, bet Mato Repšio dėjimas leido klaipėdiečiams ketvirtį užbaigti pirmaujant (17:15).

Antrajame kėlinyje sužaidus 3 minutes „Neptūnas-Akvaservis“ spurtavo ir per keturias minutes įgijo 14 taškų pranašumą (35:21).

Per likusį laiką klaipėdiečiai neleido priartėti varžovams ir į ilgąją pertrauką išėjo būdami priekyje (39:26).

Paskutiniame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ 4 minutes negalėjo pelnyti taškų ir tuo pasinaudojęs „Atletas“ sumažino atsilikimą iki vieno metimo (58:60).

Lemiamose atakose svečiai turėjo kelias progas persverti rezultatą, bet „Neptūnas-Akvaservis“ atlaikė visus priešininkų bandymus ir šventė pergalę – 69:68.

Klaipėdiečiams Gabrielius Mažeika per 34 minutes pelnė 22 taškus (7/7 dvit., 2/6 trit., 2/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Į „Neptūną-Akvaservis“ sugrįžęs Klaidas Metrikis per 30 minučių surinko 11 taškų (3/5 trit.), 8 atkovotus kamuolius, 2 blokus ir 11 efektyvumo balų.

Kauno raj. ekipos gretose išsiskyrė Julius Liesis, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 16 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 21 naudingumo balas.

Klaipėdiečiai vertėsi be Lauryno Mikalausko ir Kristupo Grybo, o „Atletas“ – be Mato Mačijausko.

„Neptūnas-Akvaservis“: Gabrielius Mažeika 22 (7/7 dvit., 2/6 trit., 4 rez. perd.), Deividas Anužis (2/3 trit., 6 rez. perd.), Klaidas Metrikis (3/5 trit., 8 atk. kam., 2 blok.) ir Matas Repšys (5/6 baud., 5 atk. kam.) po 11, Matas Narvilas 7.

„Atletas“: Julius Liesis 16 (3/7 dvit., 2/4 trit.), Gedeonas Dimoke 15 (3/8 dvit., 6/8 baud., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Rokas Gadiliauskas 13 (4/7 dvit.), Medas Kuprijanovas 9.