Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

13 pergalę NKL iškovojo Vilniaus „Stekas“ (13-13), kuris išvykoje 75:74 (11:20, 25:15, 14:23, 25:16) dramatiškai nugalėjo Kauno „Žalgirį-2“ (13-13).

20
24
87%
13/15
2

Lemiamą kėlinį „Žalgirio“ treniruočių centre vilniečiai pasitiko turėdami 8 taškų deficitą (50:58), tačiau prabėgus 3 minutėms skirtumas tapo minimalus (57:58).

Likus paskutinei minutei Tadas Rinkūnas dvitaškiu persverė rezultatą „Steko“ naudai (70:69), o Mantas Šerkšnas du kartus išprovokavo pražangą ir baudų metimais atitolino svečius (73:69).

Dominykas Butka sušvelnino kauniečių atsilikimą (71:73) ir paliko 8 sekundes, o Šerkšnas vėl abu kartus buvo tikslus nuo baudos metimo linijos (75:71).

Paskutinėje atakoje Justas Stonkus tritaškiu vėl priartino kauniečius (74:75), bet laiko liko mažiau nei sekundė ir dar kartą bandyti prasižengti prieš vilniečius nebepavyko.

Vilniečių vedlys Šerkšnas per 28 minutes surinko 20 taškų (2/3 dvit., 1/5 trit., 13/15 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 10 išprovokuotų pražangų ir 24 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Paulius Semaška per 38 minutes pelnęs 23 taškus (4/9 dvit., 4/8 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 efektyvumo balą.

Žalgirietis Matas Vokietaitis sužaidė rezultatyviausias ir naudingiausias savo rungtynes ir per 28 minutes pelnė 24 taškus (11/15 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 18 kamuolių (karjeros rekordas), atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 35 naudingumo balus.

Kauniečiai šiose rungtynėse vertėsi be Dovydo Butkos, Dovydo Buikos ir Manto Juzėno.

Po 13 pergalių ir po 13 pralaimėjimų turintys „Žalgiris-2“ ir „Stekas“ žais skirtingosė grupėse. Geresnį tarpusavio taškų santykį turintys žalgiriečiai varžysis stipriausiųjų septynete, o vilniečiai pateks į antrą grupę, į kurią pateko 8-14 pozicijų komandos.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 24 (11/15 dvit., 18 atk. kam., 4 kld., 35 naud.), Dominykas Butka 12, Vytautas Žygas 11 (3/4 trit.), Mantas Laurenčikas 10 (5/6 dvit.).

„Stekas“: Paulius Semaška 23 (4/9 dvit., 4/8 trit., 3/10 baud., 7 rez. perd., 4 kld.), Mantas Šerkšnas 20 (1/5 trit., 13/15 baud.), Justas Sinica 14 (4/6 trit., 5 atk. kam.), Dominykas Bučas 7.