Nuotr.: „7bet-NKL“
Nuotr. „7bet-NKL“

Dviženklę persvarą turėjęs ir pabaigoje itin plonu ledu vaikščiojęs Kauno r. „Atletas“ (12-17) pasiekė dramatišką pergalę. „Atletas“ namuose 89:87 (23:23, 19:26, 30:13, 17:25) po Nojaus Vaivados lemiamo metimo palaužė Vilniaus „Rytą-2“ (8-21).

14
25
100%
6/6
7

Permainingose rungtynėse įspūdingą trečiąjį kėlinį sužaidę šeimininkai lemiamas 10 minučių pasitiko turėdami dviženklę persvarą (72:62).

Rankų nenuleidę vilniečiai prabėgus 3 minutėms surengė 12:2 atkarpą ir išlygino rezultatą (74:74), o po dar papildomų 3 minučių sugebėjo atsiplėšti nuo varžovų (84:78).

Likus 100 žaidimo sekundžių „Rytas-2“ dar buvo priekyje (87:82), tačiau skirtumą nubraukė Gyčio Sirutavičiaus 5 taškai iš eilės (87:87).

Po vilniečių minutės pertraukėlės ir švieslentėje degant 7,2 sekundės Modestas Babraitis suklydo išsimesdamas kamuolį ir į pasitarimą susirinko šeimininkai.

Paskutinėje atakoje kamuolį priėmęs Nojus Vaivada veržėsi link krepšio ir šaltakraujiškai realizavo pergalę atnešusį metimą – 89:87.

„Atleto“ puolėjas Rokas Pocius per 29 minutes pelnė 14 taškų (4/8 dvit., 6/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Julius Liesis, kuris per 30 minučių pelnė 16 taškų (2/4 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 efektyvumo balą.

Vilniečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Babraitis, kurio sąskaitoje per 29 minutes buvo 16 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 2/4 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 22 naudingumo balai.

Šiame susitikime „Atletas“ vertėsi be Gedeono Dimoke ir Petro Piekaus. Svečiai žaidė be Pauliaus Velučio, Aisčio Lukoševičiaus ir Nojaus Kuliešos.

„Atletas“: Julius Liesis 16 (3/4 trit.), Rokas Pocius (4/8 dvit., 6/6 baud., 7 atk. kam., 25 naud.) ir Rokas Gadiliauskas (6/12 dvit., 8 atk. kam., 2 blok.) po 14, Gytis Sirutavičius 13 (2/4 trit.), Nojus Vaivada 11 (4/5 dvit., 5 rez. perd., 3 per. kam.).

„Rytas-2“: Džiugas Remeikis 20 (6/6 trit.), Modestas Babraitis 16 (4/6 dvit., 2/3 trit., 6 rez. perd.), Ignas Urbonas 12 (4/8 dvit., 5 rez. perd.), Artūras Vilutis 11 (4/8 dvit.), Danielius Kasparas 9, Gantas Križanauskas 8 (2/3 trit., 4 kld.), Arūnas Rimkus 7.