Nuotr.: Vytautas Kuralavičius
Nuotr. Vytautas Kuralavičius

„7bet-NKL“ sezone 25 pergalę įsirašė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (25-5), kuri namie 92:64 (28:12, 18:16, 24:19, 22:17) nušlavė Vilkaviškio „Perlą“ (16-14).

13
22
7
6

Reikiamą toną šeimininkai uždavė jau pirmajame kėlinyje, kai susitikimą pradėjo 20:0 atkarpa ir paliko varžovus už nugaros (22:4).

Per likusios tris kėlinius Vilkaviškio ekipai ne tik, kad nepavyko sumažinti šio deficito, bet kiekvieną ketvirtį jis tik augo, o rungtynių pabaigoje „Sūduvos-Mantingos“ dominavimas pasiekė visišką viršūnę (89:55).

Nugalėtojams Dominykas Domarkas per 26 minutes pelnė 13 taškų (1/4 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

Jam geriausiai talkino Žygimantas Šimonis per 31 minutę pelnęs 16 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit.), atkovojęs 5 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 17 efektyvumo balų.

Vilkaviškio ekipoje išsiskyrė Edvinas Daunys, kurio sąskaitoje per 15 minučių buvo 4 taškai (2/3 dvit.), 10 atkovotų kamuolių, 1 rezultatyvus perdavimas bei 16 naudingumo balų.

Šioje dvikovoje marijampoliečiai žaidė be Airono Bliūdžiaus, Vilkaviškio ekipai nepadėjo Ignas Labutis ir Justinas Tuckeris.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 16 (4/6 trit., 5 atk. kam.), Vytautas Šulskis 15 (6/7 dvit.), Paulius Beliavičius (4/8 trit., 4 rez. perd.) ir Giedrius Bergaudas (4/5 dvit.) po 14, Dominykas Domarkas 13 (3/4 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Egidijus Dimša 10 (4/4 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.).

„Perlas“: Joshua Nurse'as (5/8 dvit., 10 atk. kam., 6 kld.), Rokas Stankevičius (4/9 dvit., 6 atk. kam., 5 kld.) ir Titas Pažarauskas (4/8 dvit.) po 11, Armandas Bancevičius 8 (2/4 trit., 3 per. kam.), Modestas Žaunieriūnas 7 (2/5 trit.).