Nuotr.: D. Lukšta

Trečiajame kėlinyje rungtynes perlaužę „Telšiai“ (23-7) nutraukė trijų pralaimėjimų seriją „7bet-NKL“ čempionate. Povilo Šakinio kariauna išvykoje 81:67 (16:18, 16:19, 25:15, 24:15) triumfavo prieš lygos lyderius Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (25-6).

Fotogalerija

Tolimas Pauliaus Beliavičiaus metimas su pražanga pirmajame kėlinyje įkvėpė šeimininkus, tačiau „Telšiams“ pavyko atlaikyti jų spurtą (16:18).

Nors antrajame ketvirtyje marijampoliečiai neleido svečiams persverti rezultato savo naudai, telšiškiai nepasidavė, o šeimininkai ilgąją pertrauką pasitiko su 5 taškų pranašumu (37:32).

Antrąją rungtynių pusę abi komandos pradėjo kovingai ir likus keturioms trečiojo kėlinio minutėms svečiai išsiveržė į priekį (47:45), o ketvirtį užbaigė Deivido Rasio du taškai su pražanga – 57:52.

Lemiamame kėlinyje Gedimino Leščiausko tritaškis su pražanga padėjo telšiškiams pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą šiame mače (65:54).

Po pastarojo epizodo sekė dar penki Leščiausko taškai iš eilės, o Rasio tolimas metimas švieslentėje įžiebė rekordinį 15 taškų pranašumą (75:60).

Tokio spurto „Sūduva-Mantinga“ neatlaikė ir užtikrintai antrąją dvikovos pusę laimėję svečiai įsirašė pergalę – 81:67.

Šiose rungtynėse telšiškių gretose debiutavo į „7bet-NKL“ sugrįžęs Tadas Pažėra. 25-erių įžaidėjas per 22 pridėjo 4 taškus, 2 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus, 5 išprovokuotas pražangas ir 11 efektyvumo balų.

„Telšius“ į pergalę vedė Rasys, kurio sąskaitoje per 30 minučių buvo 18 taškų (4/8 dvit., 3/5 trit., 1/1 baud.), 7 atkovoti kamuoliai bei 19 naudingumo balų.

Marijampoliečiams Egidijus Dimša per 23 minutes pelnė 11 taškų (5/6 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 efektyvumo balų

Šeimininkų ekipai nuo trečiojo kėlinio vidurio teko žaisti be čiurnos traumą patyrusio Giedriaus Bergaudo.

„Sūduva-Mantinga“: Vytautas Šulskis 13 (6/10 dvit., 7 atk. kam.), Paulius Beliavičius (2/6 trit., 4 kld.), Dominykas Domarkas (1/6 trit., 5 rez. perd., 4 kld.) ir Egidijus Dimša (5/6 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) po 11, Tautvydas Kliučinykas 9.

„Telšiai“: Deividas Rasys 18 (4/8 dvit., 3/5 trit., 7 atk. kam.), Rolandas Jakštas 17 (6/11 dvit., 7 atk. kam.), Gediminas Leščiauskas 16 (4/5 dvit., 2/4 trit.), Ovidijus Kaminskis 9, Ignas Razutis 8 (4/8 dvit., 8 rez. perd.).