Nuotr.: Jurbarkas-Karys
Nuotr. Jurbarkas-Karys

Klampioje kovoje nugalėjo Ukmergės „Stekas“ (17-15), kuris išvykoje 65:56 (15:15, 17:13, 11:8, 22:20) įrodė pranašumą prieš Kauno r. „Atletą“ (13-19).

14
21
60%
3/5
4

Šeimininkai startavo 11:2 atkarpa, tačiau po pirmųjų 10 minučių vyravo lygybė (15:15).

Prieš ilgąją pertrauką priekyje 4 taškais atsidūrė ukmergiškiai (32:28), kurie paskutiniojo ketvirčio pradžioje galiausiai įgijo ir dviženklę persvarą (48:38).

Per likusį laiką „Stekas“ arti varžovų neprisileido ir per beveik paskutines 4 minutes nepelnė nė taško ir šventė pergalę – 65:56.

Asmeninį sezono naudingumo balų rekordą pagerino ukmergiškių žaidžiantysis treneris Justas Sinica.

Puolėjas per 24 minutes pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyviuss perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Paulius Semaška per 31 minutę pridėjo 15 taškų (2/6 dvit., 2/10 trit.), 5 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 15 efektyvumo balų.

Kauno raj. komandai Medas Kuprijanovas per 34 minutes pelnė 14 taškų (5/11 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 17 naudingumo balų.

Šioje akistatoje „Atletas“ rungtyniavo be Mato Mačijausko.

„Atletas“: Deividas Sabeckis 17 (3/7 trit., 5 atk. kam., 4 kld.), Medas Kuprijanovas 14 (5/11 dvit., 4 per. kam.), Gytis Mačionis 7.

„Stekas“: Paulius Semaška 15 (2/10 trit., 5/7 baud., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Justas Sinica 14 (3/5 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.), Kostas Jonuška 11, Tadas Rinkūnas 10 (5/8 dvit., 0/6 trit., 4 rez. perd.), Justinas Norkus 7 (3/10 dvit., 5 atk. kam.).