Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Praėjusios savaitės MVP laurus susižėręs Joniškio „Delikateso“ (17-15) kapitonas Šarūnas Kulevičius demonstruoja, kad dar pasiliko rezervo ir šiai savaitei. Žilvino Petraičio auklėtiniai švykoje 99:82 (23:23, 25:16, 25:24, 26:19) susitvarkė su Vilniaus „Rytu-2“ (9-23).

27
28
40%
4/10
3

„Delikateso“ vedlio Kulevičiaus sąskaitoje per 38 minutes buvo 27 taškai (7/11 dvit., 4/10 trit., 1/2 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Sostinės komanda tris kėlinius bandė nepaleisti varžovų iš savo akiračio, bet svečiai visus taškus ant i sudėliojo per paskutines 10 minučių.

Prabėgus pusei ketvirčio sostinės jaunuoliai vis sumažindavo deficitą iki vienaženklio, bet per paskutines 4 minutes 2 taškus surinkęs „Rytas-2“ galutinai paleido Joniškio ekipą, kuri šventė užtikrintą pergalę – 99:82.

Vilniečiams Arnas Adomavičius per 33 minutes pelnė 19 taškų (5/6 dvit., 3/13 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

„Rytas-2“ buvo be Ganto Križanausko, svečiai žaidė be Dariono Rackley.

„Rytas-2“: Artūras Vilutis 21 (4/11 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.), Arnas Adomavičius 19 (5/6 dvit., 3/13 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Gediminas Alisas 12 (3/7 dvit., 6/10 baud., 6 atk. kam.), Arūnas Rimkus 9 (4 rez. perd.), Modestas Babraitis 8.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 27 (7/11 dvit., 4/10 trit., 8 atk. kam., 28 naud.), Nojus Jankūnas 17 (6/11 dvit.), Lukas Kazlauskas (4/8 dvit., 2/3 trit., 13 rez. perd., 4 kld.) ir Ronaldas Rutkauskas (7/9 dvit., 10 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud.) po 15, Devinas Hutchinsonas 11 (3/6 trit.).