Nuotr.: Neptūnas-Akvaservis
Nuotr. Neptūnas-Akvaservis

Užtikrintą pergalę „7bet-NKL“ sezone iškovojo Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (9-25), kuris namie 89:76 (27:20, 17:25, 30:12, 15:19) pranoko Kauno r. „Atletą“ (13-21).

18
29
3
6

Tryliktoje vietoje esantys klaipėdiečiai kovoje dėl atkrintamųjų priartėjo prie Vilniaus „Ryto-2“, kurie turi viena pergale daugiau ir žengia dvylikti.

Rungtynių pradžioje abi ekipos keitėsi tiksliomis atakomis, bet pirmojo kėlinio pabaigoje klaipėdiečiai įgijo dviženklę persvarą (24:14).

Antrajame ketvirtyje „Neptūnas-Akvaservis“ negalėjo užpulti ir tuo pasinaudojęs „Atletas“, likus dviems kėlinio minutėms, išlygino rezultatą, o į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudamas 45:44.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pelnė 9 taškus be atsako (63:53), o prieš lemiamą ketvirtį, Ryčio Šakaičio ir Kristupo Leščiausko pastangomis, uostamiesčio komanda susikrovė 17 taškų pranašumą (74:57).

Nugalėtojų gretose dvigubą dublį užfiksavęs Klaidas Metrikis per 34 minutes pelnė 19 taškų (3/3 dvit., 1/6 trit., 10/12 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 29 naudingumo balus.

„Atleto“ gynėjo Deivido Sabeckio sąskaitoje per 31 minutę buvo 21 taškas (3/3 dvit., 2/5 trit., 9/10 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, 9 klaidos bei 22 efektyvumo balai.

Svečių ekipoje debiutavęs Justinas Jogminas sužaidė 1,5 minutės ir taškais nepasižymėjo.

„Neptūnas-Amberton“: Klaidas Metrikis 19 (1/6 trit., 10/12 baud., 10 atk. kam., 29 naud.), Matas Repšys 18 (2/5 trit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 3 per. kam., 29 naud.), Kristupas Leščiauskas 14 (3/7 trit.), Rytis Šakaitis 13 (2/3 trit.), Deividas Anužis (2/3 trit., 9 rez. perd.) ir Laurynas Mikalauskas (5/9 dvit., 4 rez. perd.) po 10.

„Atletas“: Deividas Sabeckis 21 (2/5 trit., 9/10 baud., 5 rez. perd., 9 kld.), Rokas Pocius 15 (4/5 dvit.), Matas Mačijauskas 14 (6/9 dvit., 2 blok.), Gytis Mačionis 12 (2/4 trit.), Gytis Sirutavičius 10 (2/7 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.).