Nuotr.: Atletas
Nuotr. Atletas

4 nesėkmių seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukė Kauno r. „Atletas“ (14-21), kuris namie 87:84 (17:25, 27:15, 23:19, 20:25) išvargo pergalę prieš „Kretingą“ (13-21).

19
18
64%
7/11
6

Po išmesto ginčo kamuolio komandos keitėsi sėkmingomis atkarpomis – antrajame kėlinyje dviženklį pranašumą turėjo kretingiškiai (29:19), o prabėgus pustrečio ketvirčio priekyje tokia pat persvara buvo šeimininkai (55:45).

Dar 13 taškų deficitą paskutiniojo kėlinio pradžioje turėję svečiai atkūrė intrigą ir likus 29 žaidimo sekundėms, po Manto Ruikio baudų metimų, kretingiškių deficitas ištirpo iki vieno metimo (84:87).

Per likusį laiką nė vienai komandai daugiau taškais pasižymėti nepavyko ir pergalę šventė „Atletas“.

„Atleto“ naujokas Justinas Jogminas antrajame savo mače per 24 minutes pelnė 19 taškų (7/11 dvit., 1/4 trit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Mindaugas Stašys, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 18 taškų (2/7 dvit., 1/2 trit., 11/12 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 26 efektyvumo balai.

„Atletas“: Justinas Jogminas 19 (7/11 dvit., 6 atk. kam.), Nojus Vaivada 14 (5/8 dvit.), Gytis Sirutavičius 13 (3/6 trit.), Rokas Pocius 12 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Gytis Mačionis 11 (2/4 trit.), Medas Kuprijanovas 8 (4/9 baud., 8 atk. kam., 3 per. kam.), Matas Mačijauskas 7 (9 atk. kam., 4 blok.).

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 18 (2/7 dvit., 11/12 baud., 8 rez. perd., 26 naud.), Edgaras Danys (2/5 trit.) ir Rytis Zabita (7/11 dvit., 11 atk. kam.) po 16, Mantas Ruikis 11 (3/7 dvit., 5/5 baud., 5 rez. perd.), Nojus Pabrieža 8 (5 atk. kam.).