Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Augustino Mikšto traukiamas Šakių „Vytis-VDU“ (18-19) iškovojo svarbią pergalę. Aštuoniese žaidę Eriko Kučiausko auklėtiniai Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre 88:85 (20:17, 25:25, 21:20, 22:23) įveikė Vilkaviškio „Perlą“ (17-20).

28
29
13
2

Pergalių ir pralaimėjimų skaičiumi šakiškiai susilygino su „Jurbarku-Kariu“ ir jų likimas dėl ketvirtosios vietos spręsis paskutinėse rungtynėse Jurbarke.

Sėkmės atveju tai jiems leistų išvengti aštuntfinalio etapo, nes keturi stipriausi klubai reguliariajame sezone turi tiesioginį kelialapį į ketvirtfinalį. Pralaimėjus Jurbarke „Vytis-VDU“ liktų penktoje pozicijoje.

Atkaklioje kovoje viskas sprendėsi lemiamomis akistatos akimirkomis.

Tiksint paskutinei mačo minutei „Perlo“ kapitonas Rokas Stankevičius tolimu metimu išlygino rezultatą (82:82), tačiau kitoje atakoje Deividas Kumelis atsakė tuo pačiu (85:82).

Po minutės pertraukėlės, likus 19 sekundžių iki dvikovos pabaigos, Stankevičiaus tolimas metimas skriejo pro šalį, šakiškių išpuolis taip pat buvo netikslus, bet kamuolį puolime atkovojęs Nojus Lebskas išprovokavo pražangą bei realizavo vieną baudą (86:82).

Mantvydas Žukauskas kitoje aikštės pusėje smeigė tritaškį (85:86), bet Vilkaviškio ekipa prasižengė kiek per vėlai, likus mažiau nei sekundei, o Lebskas dviem baudomis užbaigė rungtynes (88:85).

Šakiškiams Mikštas per 34 minutes pelnė 28 taškus (13/18 dvit., 0/6 trit., 2/3 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 29 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose išsiskyrė Rokas Stankevičius, kurio sąskaitoje per 32 minutes buvo 25 taškai (8/11 dvit., 2/9 trit., 3/3 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 27 efektyvumo balai.

„Vytis-VDU“ vertėsi be Domo Uosio, Kajaus Leliuko, Lauryno Klimo ir Roko Mačiulio. „Perlo“ ekipai nepadėjo Edas Valenta bei Armandas Bancevičius.

„Vytis-VDU“: Augustinas Mikštas 28 (13/18 dvit., 0/6 trit., 13 atk. kam., 2 blok., 29 naud.), Nojus Lebskas 17 (6/9 dvit., 5/6 baud., 7 atk. kam.), Gabrielius Čelka 12 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Dastinas Morkūnas 11 (2/2 trit.), Deividas Kumelis 8 (1/5 trit., 8 atk. kam., 11 rez. perd., 5 kld.).

„Perlas“: Rokas Stankevičius 25 (8/11 dvit., 2/9 trit., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud.), Modestas Žaunieriūnas 19 (4/6 dvit., 2/4 trit., 5/5 baud., 4 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 16 (3/7 trit., 5 atk. kam.), Kevinas Andersonas 14 (5/8 dvit., 1/5 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.).