Nuotr.: J. Mockus

Dar viena „7bet-NKL“ pusfinalio pora pasiekė maksimalią intrigą. Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ svečiuose 71:55 (22:9, 13:10, 14:15, 22:21) įveikė „Kretingą“ bei išplešė lemiamą serijos mačą.

Fotogalerija

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 2-2. Kova dėl bilieto finalą vyks ketvirtadienį Marijampolėje.

Abi komandos pergales kol kas renka varžovų teritorijoje: „Kretinga“ laimėjo Marijampolėje (67:64 ir 82:78), „Sūduva-Mantinga“ – Kretingoje (82:59).

Lemiamų rungtynių prireikė ir kitoje „7bet-NKL“ pusfinalio serijoje. Trečiadienį paaiškės pirmasis finalo dalyvis, kai Palangoje susitiks vietos „Olimpas“ ir „Jurbarkas-Karys“.

Kretingiškiai pakiliai pradėjo rungtynes, spurtuodami 6:0, tačiau tada visiškai užstrigo. „Sūduva-Mantinga“ sumetė 17 taškų be atsako bei įgijo dviženklį pranašumą (17:6). Iki pertraukos svečiai dar labiau nutolo (35:19).

Per pirmąją susitikimo pusę „Kretinga“ pataikė vos 1 iš 9 tritaškių (11,1 proc.), 7 iš 23 dvitaškių (30,4 proc.) ir 2 iš 6 baudų (33,3 proc.).

Trečiajame kėlinyje Marijampolės ekipa neprisileido varžovų iki vienženklio atstumo, o per paskutines 10 minučių didesnio pasipriešinimo taip pat nesulaukė.

Marijampolės ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Vytautas Šulskis, kurio sąskaitoje per 22 minutes buvo 23 taškai (6/7 dvit., 2/3 trit., 5/6 baudų), 6 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 26 naudingumo balai.

Kretingos komandai Modestas Jurkaitis per 18 minučių pelnė 7 taškus (2/2 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 8 naudingumo balus.

„Kretinga“: Mindaugas Stašys 11 (3/7 dvit., 1/6 trit., 5 rez. perd., 4 kld.), Edvinas Alunderis 9 (4/8 dvit.), Edgaras Danys 8 (2/7 dvit.), Mantas Ruikis (3/8 dvit.) ir Modestas Jurkaitis po 7.

„Sūduva-Mantinga“: Vytautas Šulskis 23 (6/7 dvit., 2/3 trit., 5/6 baud., 6 atk. kam., 26 naud.), Giedrius Bergaudas 10 (4/5 dvit., 10 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 7 (1/6 trit.).