Nuotr.: A. Reivytis

Pajūrio mūšyje charakterį pademonstravęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (3-0) liko viena iš keturių pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusių „7bet-NKL“ ekipų.

Uostamiesčio krepšininkai išvykoje 68:63 (20:18, 18:14, 19:17, 11:14) palaužė Palangos „Olimpą“ (1-2).

Dėl sveikatos problemų Simoną Serapiną laikinai prie „Neptūno“ dublerių vairo pakeitęs asistentas Deividas Anužis debiutavo pergalingai, o rūbinėje specialisto laukė komandos krikštas.

Po ilgosios pertraukos palangiškiai beveik 4 minutes praleido be taškų ir tuo pasinaudoję „Neptūno-Akvaservis“ krepšininkai įpusėjus trečiajam kėliniui įgijo rekordinę persvarą (51:37).

Visgi „Olimpo“ veteranų turima patirtis įkvėpė juos reikiamam spurtui ir iš palangiškių turėto skirtumo beliko 4 taškai (60:64).

Pradėjus tiksėti paskutinėms 3,5 minutės rezultatas švieslentėje nesikeitė iki lemiamų 10 žaidimo sekundžių. Kadangi tada šeimininkai pažeidė taisykles prieš Kristupą Lesčiauską, kurio realizuoti baudų metimai atitolino klaipėdiečius (66:60).

Po Eriko Kubiliaus minutės pertraukėlės palangiškiams pavyko suregzti greitą ataką ir Mantas Ruikis smeigė tritaškį bei paliko priešininkams 6 sekundes (63:66).

Po svečių pasitarimo vėl pražangą išprovokavęs Lesčiauskas ir šįkart neklydo bei įtvirtino savo komandos triumfą – 68:63.

Uostamiesčio ekipą pergalės link vedė Klaidas Metrikis, kurio sąskaitoje per 23 minutes buvo 8 taškai (1/3 dvit., 2/5 trit.), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas, 4 perimti kamuoliai, 6 išprovokuotos pražangos ir 15 naudingumo balų.

8
15
4
7

Marius Runkauskas per 15 minučių pelnė 14 taškų (3/6 dvit., 2/2 trit.), sugriebė 3 kamuolius, įsirašė 1 rezultatyvų perdavimą bei sukaupė 9 efektyvumo balus.

Palangiškių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo puikus Juliaus Kazakausko žaidimas. Dvigubą dublį užfiksavęs puolėjas per 32 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 6/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai prarado kapitoną Lauryną Mikalauską.

„Olimpas“: Julius Kazakauskas (5/7 dvit., 6/8 baud., 10 atk. kam., 32 naud.) ir Mantas Ruikis (3/8 dvit., 2/5 trit., 3 per. kam., 4 kld.) po 16, Mindaugas Stašys 11 (3/7 dvit., 5/7 baud., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas 8 (3/7 dvit., 7 atk. kam., 3 blok.).

„Neptūnas-Akvaservis“: Marius Runkauskas 14 (2/2 trit.), Rytis Šakaitis 9 (2/2 trit.), Laurynas Mikalauskas (5 atk. kam.) ir Klaidas Metrikis (2/5 trit., 7 atk. kam., 4 per. kam.) po 8, Ernestas Jonkus (4 rez. perd., 5 kld.) ir Kristupas Leščiauskas (1/5 trit.) po 7.