Nuotr.: Alytus
Nuotr. Alytus

Dėl pirmosios pergalės „7bet-NKL“ čempionate susikovė „Alytus“ (1-4) ir Plungės „Olimpas“ (0-5). Aštuoniese žaidę Mindaugo Jaruševičiaus vyrai išvykoje 82:79 (25:23, 13:17, 24:15, 20:24) palaužė plungiškius.

17
28
100%
4/4
45%
5/11

Šios atkaklios akistatos nugalėtojas sprendėsi iki pat paskutinių sekundžių. Likus 1,5 minutės Tomas Domarkas pelnė 2 taškus su pražanga ir išvedė į priekį šeimininkus (77:76).

Į tai greitai atsakė Malekas Davisas (78:77), o kitos dvi plungiškių atakos buvo nesėkmingos.

Likus 14 sekundžių iki finalinės sirenos, pražangą išprovokavęs Isaacas Stanbackas baudų metimais šiek tiek padidino svečių persvarą (80:77).

Po žemaičių pasitarimo Jaredo Smallo tolimas bandymas skriejo pro šalį ir Juozas Balčiūnas baudomis įtvirtino pirmąją „Alytaus“ pergalę šio klubo istorijoje.

Pergalės link alytiškius vedė dvigubą dublį užfiksavęs Ronaldas Rutkauskas, kurio sąskaitoje per 36 minutes buvo 17 taškų (5/11 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), 17 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 28 naudingumo balai.

Jam talkinęs Juozas Balčiūnas per 31 minutę pridėjo 25 taškus (4/4 dvit., 5/7 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 25 efektyvumo balus.

Plungiškiams Tadas Kymantas per 23 minutes pelnė 17 taškų (5/6 dvit., 2/5 trit., 1/2 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

„Olimpas“: Tadas Kymantas 17 (5/6 dvit., 2/5 trit., 5 rez. perd.), Rokas Kreišmontas 13 (4/9 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.), Jaredas Smallas 11 (3/7 dvit., 1/6 trit., 8 atk. kam.), Tomas Domarkas 10, Tadas Kararinas 9 (4/8 dvit., 6 atk. kam.).

„Alytus“: Juozas Balčiūnas 25 (4/4 dvit., 5/7 trit., 25 naud.), Malekas Davisas 20 (4/11 trit., 5 kld.), Ronaldas Rutkauskas 17 (5/11 dvit., 17 atk. kam., 28 naud.), Issac D Stanback 8 (7 atk. kam.), Lukas Kazlauskas 7 (9 rez. perd.).