Nuotr.: Bea's photos
Nuotr. Bea's photos

Kauno r. „Omega-Tauras-LSU“ (5-2) sėkmingai tęsia debiutinį „7bet-NKL“ sezoną. Giedriaus Kurtinaičio vadovaujama komanda namuose 80:72 (18:13, 25:19, 21:25, 16:15) palaužė Plungės „Olimpą“ (1-6).

18
25
60%
6/10
3

Pirmojo kėlinio pradžioje perimti iniciatyvą geriau sekėsi „Omegos-Tauro-LSU“ krepšininkams ir per pirmuosius du ketvirčius šeimininkai susikrovė dviženklį pranašumą (43:32).

Tuo metu spurtą 21:5 po ilgosios pertraukos surengę plungiškiai džiaugėsi penkių taškų persvara (53:48), tačiau perlaužti rungtynių svečiams nepavyko. „Olimpas“ mėgino kabintis į atlapus, o lemiamame kėlinyje priartėjo iki 2 taškų (62:64), bet pergalę savose rankose išlaikė Kauno r. ekipos krepšininkai.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose pasirodė beveik visą mačą žaidęs Robertas Subotkevičius, kuris per 39,5 minutės pelnė 18 taškų (6/10 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 efektyumo balus.

Jam puikiai talkino taip pat dvigubus dublius užfiksavę Robertas Keliačius ir Dominykas Domarkas. Pastarasis pelnė 11 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o Keliačius įmetė 17 taškų ir sugriebė 10 kamuolių.

„Omega-Tauras-LSU“ krepšininkai realizavo 14 tritaškių iš 35, kai svečiai pataikė 9 tolimus metimus iš 22.

Pralaimėjusių komandoje išsiskyrė Tadas Kararinas, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 14 taškų (2/5 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai bei 16 naudingumo balų.

„Omega“: Robertas Subotkevičius 18 (6/10 dvit., 2/3 trit., 10 atk. kam., 25 naud.), Robertas Keliačius 17 (4/12 dvit., 2/4 trit., 10 atk. kam., 2 blok.), Linas Krivickas 12 (4/10 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam.), Dominykas Domarkas 11 (3/8 dvit., 1/7 trit., 10 rez. perd., 4 kld.), Pavlo Karasovas 9 (3/6 trit., 8 atk. kam.), Šarūnas Vasiliauskas 8 (2/3 trit.).

„Olimpas“: Tadas Kararinas 14 (3/4 trit.), Jaredas Stevenas Smallas (4/8 dvit., 1/6 trit., 5 atk. kam., 2 blok.) ir Modestas Jurkaitis (3/6 trit.) po 13, Jokūbas Stropus 11 (7/14 baud., 8 atk. kam.), Tadas Kymantas (4/6 dvit., 5 rez. perd.) ir Rokas Kreišmontas (2/4 trit.) po 10.