Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

„Neptūno-Akvaservis“ (9-5) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) 80:68 (15:15, 27:17, 22:13, 16:23) antrą kartą paeiliui įveikė Kauno KTU (2-12) ekipą.

10
23
5
2

Svečiai pamatus pergalei pradėjo dėti jau antrajame kėlinyje, kurį užbaigė spurtu 10:2 ir į priekį išsiveržė 10 taškų persvara (42:32). Po ilgosios pertraukos „Neptūnas-Akvaservis“ tęsė pradėtą darbą bei laimėjo atkarpą 8:0 ir pranašumą padidino iki 20-ies taškų (56:36).

Ketvirtajame kėlinyje KTU sugebėjo sumažinti savo deficitą, tačiau tai rungtynių baigčiai neturėjo jokios įtakos.

KTU: Ignas Daukšys 26 (9/15 dvit.), Medas Kuprijanovas 13, Martynas Zigmantavičius 10 (5/14 metimų).

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 21 (4/7 trit.), Aidas Einikis 18 (6/6 trit.), Deividas Keburys 15 (8 atk. kam.), Valdas Vasylius 10.