Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Pirmąją pergalę 2018-aisiais įsirašė ir „Tauragės“ (12-13) krepšininkai, kurie išvykoje 80:76 (25:15, 15:13, 21:17, 19:31) nugalėjo Kauno KTU (5-20).

19
23
80%
4/5
7

Nors rezultatas byloja apie atkaklias rungtynes, tačiau didžiąją susitikimo dalį nieko panašaus nebuvo. Svečiai dar trečiajame kėlinyje turėjo triuškinančią persvarą (55:34), o savo persvarą barstyti pradėjo lemiamu metu.

Kauniečiai ketvirtąjį kėlini pradėjo spurtu 10:2 ir deficitą sumažino iki vienženklio pranašumo (55:63), o iki susitikimo pabaigos likus minutei, ekipas skyrė viso labo 4 taškai (70:74).

Vis tik Paulius Morkeliūnas pataikė abu baudų metimus, o kitoje Mindaugas Motuzas prarado kamuolį ir tuo pasinaudojo Artūrs Pelšs, pelnęs lengvus iš po krepšio ir tauragiškių persvarą padidino iki 8 taškų (78:70). Iki kėlinio pabaigos buvo likusios 14 sekundžių ir rungtynių baigtis tapo aiški.

KTU: Matas Ragauskas 20, Karolis Kokoška 12, Matas Sapiega 10.

„Tauragė“: Rytis Pipiras 19 (4/5 dvit.), Paulius Morkeliūnas 17, Aivaras Kvedaravičius 13.