Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) Vilniaus „Perlo“ (16-19) komanda namuose iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 93:71 (27:24, 22:11, 27:21, 17:15) įveikusi Joniškio „Delikateso“ (7-28) klubą.

18
26
86%
6/7
3

Esminis rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuriam besibaigiant, po Einaro Tubučio metimo, vilniečiai įgijo 16 taškų persvarą – 49:33.

Antrojoje rungtynių dalyje „Perlo“ komanda užtikrintai laikė žaidimo vadžias savo rankose ir neleido priešininkams grąžinti intrigos, o trečiojo kėlinio pabaigoje skirtumas pasiekė dvidešimties taškų ribą – 76:56.

Vilniečiams tai buvo 16-oji pergalė, leidusi pavyti aštuntoje vietoje esantį „Telšių“ klubą, kuris šįvakar pralaimėjo Klaipėdos „Neptūno – Akvaservio“ komandai.

Joniškio ekipa su 7 pergalėmis rikiuojasi tryliktoje vietoje.

„Perlas“: Lukas Kvedaravičius 18 (8 atk. kam.), Karolis Giedraitis 16, Deividas Sirvydis 12.

„Delikatesas“: Rytis Biliartas 21, Giedrius Stankevičius 15 (7 atk. kam.), Mantas Margis 12 (5 per. kam.).