Nuotr.: V. Skroblas
Nuotr. V. Skroblas

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai Mezon NKL reguliarųjį sezoną baigė užtikrinta ir solidžia pergale.

12
18
60%
3/5
100%
2/2

Marijampolės klubas savo sirgalių akivaizdoje 94:69 nepaliko didelių vilčių Mažeikių „Ereliams“ ir iškovojo jau devintąją pergalę iš eilės.

Suvalkijos sostinės krepšininkai jau nuo pat susitikimo pradžios pradėjo diktuoti savo sąlygas ir norą reguliarųjį sezoną baigti pergalingai – „Sūduva-Mantinga“ rungtynes pradėjo spurtu 13:2.

Tokia atkarpa jau pirmomis rungtynių minutėmis davė toną visam susitikimui. Marijampolės klubas lyg ant sparnų nutolo į priekį ir be didelio vargo triumfavo rungtynėse.

Marijampoliečiai šiame susitikime prarado viso labo 8 kamuolius, kai „Ereliai“ – 21. Sūduviečiai pataikė ir dukart daugiau tolimų metimų 10.

Rezultatyviausiai šiame susitikime Marijampolės komandos gretose rungtyniavo komandos kapitonas Marius Valukonis, pelnęs 15 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 5/8 baud. bet.).

Dabar Marijampolės klubas turės bent dviejų savaičių pertrauką, mat kaip antra geriausia reguliariojo sezono komanda ji praleis aštuntfinalio dvikovą, iškart šokdama į ketvirtfinalį.

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis 15, Antanas Udras 12, Tautvydas Kliučinykas, Žygimantas Šimonis ir Rokas Stankevičius po 11.

„Ereliai“: Tomas Zdanavičius (14 atk. kam.) 23, Tadas Pažėra ir Nerijus Barauskas po 11.