Nuotr.: NKL/D.Lukšta
Nuotr. NKL/D.Lukšta

Dešimtąją vietą reguliariajame Mezon NKL sezone užėmusi „Tauragės“ ekipa atkrintamųjų varžybų starte patiesė septintojoje vietoje likusią Molėtų „Ežerūno“ komandą. Tauragiškiai pirmajame mače išvykoje šventė pergalę 86:72 (20:17, 18:19, 27:16, 21:20) ir serijoje iki trijų pergalių įgijo pranašumą 1-0.

25
34
100%
6/6
5

„Tauragės“ komandą į priekį vedė fantastišku taiklumu pasižymėjęs Tadas Sebežiovas. Vienas iš svečių komandos lyderių surinko 25 taškus ir pataikė 8 iš 9 mestų metimų (5 iš 5 dvitaškių, 3 iš 4 tritaškių) bei visas 6 baudas.

Molėtiškiai šiose rungtynėse metė vos 3 baudų metimus.

Pirmoji rungtynių pusė vyko ypač atkakliai – po dviejų kėlinių tauragiškiai pirmavo dviem taškais (38:36).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Molėtų ekipa pralaimėjo 6 minučių atkarpą 6:20 ir po 3 kėlinių turėjo 13 taškų deficitą (52:65).

Šeimininkai dar bandė kilti į kovą dėl pergalės, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidusi „Tauragės“ komanda iš Molėtų išsivežė labai svarbią pergalę.

Kitos rungtynės Tauragėje bus žaidžiamos jau šį ketvirtadienį. Trečiosios vyks Molėtuose, o ketvirtosios, jei prireiks, bus organizuojamos vėl Tauragėje.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas 18 (6 rez. perd.), Karolis Lukošiūnas 15, Ignas Lukošius 12.

„Tauragė“: Tadas Sebežiovas 25 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rytis Pipiras 18 (7 atk. kam.), Paulius Parachomikas 17.