Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Nesėkmę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse išvykoje patyrė Jonavos „Sintek-Jonava“ (6-10) krepšininkai, kurie Marijampolėje 59:70 (7:21, 16:18, 21:12, 15:19) nusileidę „Sūduvai-Mantingai“ (11-6)

17
24
100%
3/3
100%
2/2

Jonaviečiai nesėkmingai pradėjo mačą išvykoje jau beveik po 4 minučių žaidimo atsilikdami dviženkle persvara (2:12). Per ketvirtį sukrapštę 7 taškus jonaviečiai turėjo net 14 taškų deficitą (7:21).

Pabudinti svečius mėgino Rimantas Daunys. Po jo 7 taškų serijos „Sintek-Jonava“ sumažino atsilikimą iki 7 taškų (16:23). Tiesa, netrukus šeimininkai surengė dar vieną spurtą bei susigrąžino saugų pranašumą (32:18). Iki didžiosios pertraukos priartėti prie varžovų Murato Didino auklėtiniams nepavyko (23:39).

Antroje mačo dalyje gerai gynyboje dirbdami svečiai pristabdė varžovus ir priartėjo (30:39). „Sūduva-Mantinga“ atkuto ir dar sykį nutolo (47:33). Rankų nenuleidę jonaviečiai, vedami Ryčio Juknevičiaus, ketvirčio pabaigoje sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (44:51).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Justo Vazalio taškų ekipas skyrė 5 taškai (48:53), tačiau šeimininkai greitai susigrąžino dviženklę persvarą (48:58). Antroje ketvirčio dalyje jonaviečiai surengė varžovų krepšio šturmą (59:65). Per likusias dvi minutes svečiai daugiau intrigos nesukūrė ir patyrė pralaimėjimą (59:70).

„Sintek-Jonava“: Rytis Juknevičius 16, Augustinas Jankaitis 11, Martynas Pacevičius 9, Justas Vazalis ir Rimantas Daunys po 7, Ernestas Serkevičius 4, Juozas Ramanauskas taškų nepelnė, Šarūnas Dambrauskas nerungtyniavo.

„Sūduva-Mantinga“: Žygimantas Šimonis 17, Gediminas Navickas 14, Edvinas Jezukevičius 12.