Nuotr.: T.Zakarauskas
Nuotr. T.Zakarauskas

Kiek netikėtą pralaimėjimą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrė vieni lyderių „Palangos Kuršiai“ (12-6), kurie namuose 83:94 (16:25, 24:21, 28:16, 15:32) nusileido Tauragės krepšinio klubui (7-11).

16
24
100%
8/8
7

Dviženklį deficitą antrojo ketvirčio pradžioje turėję „Kuršiai“ sugebėjo atsitiesti ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui jau pirmavo 68:62. Vis tik būtent lemiamomis akimirkomis šeimininkai ir vėl subyrėjo.

Kėlinio pradžioje Tadas Sebežiovas pataikė iš vidutinio nuotolio, du taškus pridėjo Deividas Keburys, o pirmasis dar pataikė tolimą metimą ir 7:0 spurtavę tauragiškiai išsiveržė į priekį 69:68.

Rungtynėms artėjant į pabaigą Jalenas Riley surinko 5 taškus iš eilės, Spenseris Mitchellas pridėjo keturis  ir palangiškių deficitas tesiekė 2 taškus (79:81). Vis tik T. Sebežiovas atliko sėkmingą reidą krepšio link, Mindaugas Stašys pelnė taškus su pražanga, o iš karto po to realizavo baudų metimus ir susitikimo baigtis tapo aiški (88:79).

Naudingiausiai tauragiškių gretose žaidęs D. Keburys pelnė 16 taškų (4/7 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 8/8 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 22 (4/8 dvit., 4/14 trit.), Tautvydas Paliukėnas 18 (7/11 dvit., 7 atk. kam.), Aurimas Majauskas 12 (4/8 dvit.), Mykolas Dieninis 11 (3/5 trit.).

Tauragės krepšinio klubas: Tadas Sebežiovas 19 (5/7 dvit., 2/2 trit.), Raidas Nacius 17 (4/6 dvit., 3/5 trit.), Deividas Keburys 16 (4/7 dvit., 8/8 baud. met.), Paulius Morkeliūnas 14 (6/7 dvit.), Paulius Parachomikas 12 (2/4 trit.), Mindaugas Stašys 11 (2/6 dvit., 0/2 trit.).